Yılın ilk derbisi TV+’ta

Dünyanın en iyi futbolcularının forma giydiği Premier Lig ve dünyanın en büyük basketbol yıldızlarının oynadığı NBA heyecanı, sporun en iyilerinin buluşma noktası olan TV+’ta yaşanmaya devam ediyor. Premier Lig’de yeni yılın ilk büyük karşılaşmasında iki Londra temsilcisinden Arsenal evinde Chelsea’yi ağırlayacak. 3 Ocak Çarşamba günü oynanacak karşılaşma saat 22.45’te başlayacak ve TV+’tan naklen yayınlanacak.

Turkcell’in hem evden hem de mobil cihazlardan izlenebilen, dünyanın en güzel televizyonu TV+, sporun en iyilerini ekranlara getirmeye devam ediyor. Kendi alanlarının en iyi organizasyonlarının resmi yayıncısı olan TV+’ta, dünyanın en iyi futbolcularının forma giydiği Premier Lig ve basketbolun en büyük yıldızlarının forma giydiği NBA heyecanı devam ediyor. TV+’ta bu hafta 10 maç sporseverlerle buluşuyor.

TV+’ın resmi yayıncısı olduğu Premier Lig’de haftanın en önemli mücadelesinde iki Londra temsilcisi karşı karşıya gelecek. Yeni yılın ilk büyük mücadelesinde Arsenal evinde Chelsea’yi ağırlayacak. 3 Ocak Çarşamba günü oynanacak karşılaşma saat 22.45’te başlayacak ve TV+ ile S Sport’tan naklen yayınlanacak.

Premier Lig’den Formula 1’e, NBA’den, Moto GP’ye kadar sporun en iyilerini izlemek isteyen sporseverler, ev için ‘Aile Paketi’ni, mobil için ise içinde TV+’a özel internetin de dahil olduğu ‘Full TV+ Paketi’ni tercih ederek bu liglerin heyecanını yaşayabilirler.

 

TV+ CANLI YAYINLARI

2 OCAK SALI

03.30   Milwaukee Bucks – Toronto Raptors

23.00   Manchester City – Watford

3 OCAK ÇARŞAMBA

06.30   Memphis Grizzlies – LA Clippers

22.45   Arsenal – Chelsea


4 OCAK PERŞEMBE

04.00   Cleveland Cavaliers – Boston Celtics

23.00   Tottenham – West Ham

5 OCAK CUMA

04.00   Golden State Warriors – Houston Rockets

6 OCAK CUMARTESİ

03.00   Minnesota Timberwolves – Boston Celtics

23.30   Golden State Warriors – LA Clippers

7 OCAK PAZAR

23.30   Utah Jazz – Miami Heats