Yazın coşkusu TV+’la açık hava sinemasında yaşanacak

İstanbul’da bu yaz TV+ ile açık sinema rüzgârı esecek. TV+ ana sponsorluğunda Yapı Kredi bomontiada’da 9 Temmuz’da başlayıp 27 Ağustos’a kadar sürecek sinema şöleninde, Oscarlı filmlerin de dahil olduğu birbirinden özel yapımlar sinema severlerle buluşacak. Yazın ve sinemanın keyfi, Türkiye’nin süper içerik platformu TV+ ile yaşanacak.

Yazın coşkusu ve sinema keyfi, Türkiye’nin süper içerik platformu TV+ ile açık hava sinema şöleninde yaşanacak. TV+ ana sponsorluğunda, Yapı Kredi bomontiada’da yaz sezonu boyunca her salı akşamı birbirinden özel yapımlar sinema severlerle buluşacak.  

 

Sadece TV+’ta yayımlanan Oscarlı fimler 

Yapı Kredi bomontiada’daki ilk gösterim 9 Temmuz günü, bu yıl en iyi film dahil 5 dalda Oscar’a aday gösterilen ve En İyi Kadın Oyuncu Oscarı’nı kazanan, Türkiye’de ise sadece TV+’ta yayımlanan “The Holdovers” ile başlayacak. 

27 Ağustos’a kadar devam edecek olan etkinlikte, yabancı dilde en iyi film dahil beş dalda Oscar’a aday gösterilip En İyi Özgün Senaryo Oscar’ını alan ve Türkiye’de yine sadece TV+’ta yayımlanan “Anatomy of a Fall” da dahil olmak üzere her zevke hitap eden seçkin filmler, açık havada ve nostaljik bir ambiyansta sinema keyfini yaşatacak. 

 

Gösterimi gerçekleştirilecek filmlerin takvimi şu şekilde:

The Holdovers (9 Temmuz)  Death On The Nile (16 Temmuz)  Anatomy of A Fall (23 Temmuz)   

The Intern (30 Temmuz) Teacher’s Lounge (6 Ağustos) La La Land (13 Ağustos)  

Top Gun Maverick (20 Ağustos)   Wrath of Man (27 Ağustos)