Ünlü isimler Turkcell Platinum Offroad Challenge heyecanını yerinde yaşadı

Offroad heyecanını şehrin kalbine taşıyan Turkcell Platinum, ikinci kez düzenlediği Platinum Offroad Challenge etkinliği kapsamında offroad sporuyla ilgilenen profesyonelleri bir araya getirdi. Turkcell Platinum Park’ın ev sahipliğinde 14 takımın kıyasıya yarıştığı etkinlikte; Arda Türkmen, Berat Aşıcıoğlu, Beste-Mustafa Yurttaş, Burcu Şendir, Cem-Hülya Kalyoncu, Çiçek Güney, Ece Kıral, Gaya-Alpay Başaran, Naz Günday, Sinem Yıldırım, Tuçe Peksayar, Volkan Karataş, Yelda Güral gibi ünlü isimler de offroad heyecanına ortak oldu.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Platinum Offroad Challenge, offroad tutkunlarını bir araya getirdi. Turkcell Platinum’luların ve sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte; Arda Türkmen, Berat Aşıcıoğlu, Beste-Mustafa Yurttaş, Burcu Şendir, Cem-Hülya Kalyoncu, Çiçek Güney, Ece Kıral, Gaya-Alpay Başaran, Naz Günday, Sinem Yıldırım, Tuçe Peksayar, Volkan Karataş, Yelda Güral gibi sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü de yarışmayı yerinde takip etti. Ünlü simalar yarışı birlikte takip ederken, offroad heyecanını şehrin kalbinde yaşama şansı da yakaladı.

Etkinlikte açıklamalarda bulunan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, şunları söyledi: “Ayrıcalıklar dünyası Platinum’da hayata geçirdiğimiz sıra dışı projelerle müşterilerimize özel deneyimler sunmaya devam ediyoruz. Dünyada böyle merkezi bir yerde, şehrin kalbinde yapılan bir offroad yarışı bulunmuyor. Şehrin merkezinde, kendine özgü parkurları olan Turkcell Platinum Offroad Challenge, iki yıl önce ilk kez düzenlendiğinde offroad camiasında çok konuşulan ve sevilen bir yarış olmuştu. Herkes gibi biz de heyecanla serinin 2’ncisini bekliyorduk ve bu yıl kontenjanın çok üstünde bir taleple karşılaştık. Offroad profesyonellerini zorlayan sıra dışı engellere sahip bir parkurun olması, bu yarışın temel özelliğini oluşturdu.”

 

Turkcell Platinum sayesinde offroad’a olan ilgi büyüyor

Turkcell Platinum Offroad Park’ta birçok doğa aktivitesinin de bulunduğunu belirten Ergenekon, “Park, açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgi gördü. Bu noktada Turkcell Platinum, müşterilerine birçok fırsat sunuyor. Bugüne kadar on binlerce Platinum’lu, Turkcell’in sağladığı imkânlar sayesinde doğa hobilerini deneyimleyerek yaşamlarına yeni bir renk kattı. Park, bu tarz etkinliklerle ekstrem sporlara ilgi duyan meraklıların yanı sıra, profesyoneller için de bir çekim merkezi oldu. Biz de Turkcell Platinum’la müşterilerimize farklı dünyaların kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

 

TURKCELL PLATINUM PARK

Turnuvanın düzenlendiği Turkcell Platinum Park, 200 dönümlük yemyeşil bir hava sahası olarak dikkat çekiyor. Park; yoğun iş hayatından uzaklaşmak ve macera yaşamak isteyen herkes için pek çok alternatif sunuyor. Aileyle bir kahvaltı ya da keyifli bir hafta sonu geçirmek için de restoranıyla çok uygun bir yer olan Turkcell Platinum Park; içerisinde çocuk parkından offroad eğitim ve deneyim alanına, Geyikli Restoran’dan doğa yürüyüş parkuruna, okçuluk ve balta eğitim sahalarından çiftlik hayvanlarına kadar çok zengin bir deneyim sunuyor. Turkcell Platinum müşterileri; Platinum Park Geyikli Restoran’da %10 indirim, offroad deneyiminde %50 indirim ve ücretsiz ilk okçuluk deneyimi gibi ayrıcalıklardan faydalanabiliyor. Platinum Black müşterileri ise offroad aktivitesinden ücretsiz yararlanabiliyor. Keyifli bir deneyim yaşamak için Turkcell Platinum uygulamasına girmek yeterli oluyor.