TV+’tan tüm kullanıcılarına yeni yıl hediyeleri

Türkiye’nin en sevilen televizyon platformu TV+, yeni yılda tüm kullanıcılarına özel hediye çekilişleri gerçekleştiriyor. 31 Ocak 2021 tarihine kadar katılma imkânı olan çekilişlerde ev kullanıcılarından 5 kişiye Arçelik Smart TV, mobil kullanıcılardan 6 kişiye de Samsung S20 cep telefonu hediye edilecek.

Binlerce dizi ve film içeriğiyle izleyicilerin en sevdiği televizyon platformu TV+, yeni yıla abonelerini sevindirecek hediye çekilişleriyle giriyor. TV+ Ev müşterileri arasında yapılacak çekilişle 5 kişiye Arçelik Smart TV hediye edilecek. 31 Ocak 2021 tarihine kadar üst paket satın alan yeni TV+ Ev kullanıcıları (TV+ Aile, TV+ Ekstra, TV+ Ek Spor, TV+ Ek Eğlence ve Evde TV+ Ek Full Paketi) ve üst pakete geçen giriş paketi üyeleri, otomatik olarak çekilişe katılamaya hak kazanacak. Mevcut üst paket kullanıcıları ise www.tvplus.com.tr adresindeki başvuru formunu doldurarak çekilişe katılabilecekler.

Mobil TV+ Ücretli Giriş ve Ücretli Premium pakete sahip mobil kullanıcıları ile kampanya süresince Ücretli Giriş veya Premium Mobil aboneliği satın alan kişiler ise 21 Aralık 2020-31 Ocak 2021 tarihleri arasında çekilişe katılabilecekler. Katılımcılar www.tvplus.com.tr web adresinde yer alan kampanya sayfasındaki formu doldurarak 1 çekiliş hakkı kazanacak. 10 Şubat 2021 tarihinde yapılacak çekilişle katılımcılar arasından seçilecek 6 kişiye Samsung S20 cep telefonu hediye edilecek.

TV+ yeni dizi ve filmleriyle seyircinin tercihi olacak

TV+’a Aralık ayında eklenen diziler arasında 2020 Canneseries en iyi dizi ödülünü alan Partisan, Britanya-İrlanda dönemi suç televizyonu draması ‘Miss Scarlet and the Duke’ ve dört çocuklu yalnız bir kadının yaşadığı paranormal olayları konu alan ‘The Enfield Haunting’ yer alıyor. Ocak 2021 itibariyle birçok yeni içeriğin yüklenecek olmasıyla birlikte 31 Aralık yılbaşı günü ‘The Sister’, ‘Picnic at Hanging Rock’, ‘Apple Tree Yards’ ve ‘The Young Pope’ gibi güçlü diziler de platformda yerlerini alacak.

Bu ay Christopher Nolan’ın 2020 yapımı filmi ‘Tenet’, Darin Scott yönetmenliğindeki bilim kurgu korku filmi ‘Deep Blue Sea 2’, hem gerçek hem de hayal dünyasındaki canavarları alt etmeye çalışan genç bir kızın hikayesini anlatan ‘I Kill Giants’ ile Türk yapımı ‘Sibel’, platformun yeni filmleri arasında yer alıyor.

Ayrıca Sherlock Holmes oyuncularının başrollerini paylaştığı komedi filmi ‘Holmes & Watson’, gerilim filmi ‘The Bad See’, tedavi edilemez bir hastalıktan tedavi edilen genç kızının gerçek hikayesini anlatan ‘Miracles from heaven’ ve DC Comics ile Lego markalarına dayanan aksiyon-macera komedisi ‘Lego Dc Comics Super Heroes: The Flash’ de Aralık ayında platforma eklenen filmlerden.

Çocuklar için platformun yeni animasyonları ise; Türkiye’de izlenme rekoru kıran çizgi dizilerden ‘Oscar Oasis’, maceracı bir koalanın hayatını konu alan ‘Blinky Bill’ ve Avustralya-İtalyan animasyon televizyon dizisi ‘Berry Bees’. Ocak ayı itibariyle çocuk programlarına Paw Petrol, Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles ve SpongeBob SquarePants gibi birçok güçlü içerik platforma eklenmiş olacak.