TV+’tan çocuklara karne hediyesi

Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+, abonelerine sunduğu ayrıcalıkları sürdürüyor. Platform, çocuklara yarı yıl tatili için eğlenceli ve eğitici bir karne hediyesi sunuyor. TV+’lılar, tatilin ilk günü başlayan kampanya ile platformdaki tüm Premium çocuk ve belgesel kanallarına ücretsiz erişebilecek. Seçili kategorilerdeki bütün içerikler 31 Ocak’a kadar tüm abonelere açık olacak.

Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+, karne tatilini eğlenceli hale getiriyor.  TV+ aboneleri, yarı yıl tatilinde Premium çocuk ve belgesel kanallarına ücretsiz erişebilecek. Tatilin ilk günü başlayan kampanya, 31 Ocak’a kadar devam edecek. TV+ Premium’lu olsun olmasın tüm TV+’lılar kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanya dahilinde çocuk kanalları Baby TV, Cartoon Network, Disney Junior, Duck TV, Minika Çocuk, Minika GO, TRT Çocuk, Disney Channel, Nicktoons; belgesel ve bilim kanalları Viasat Explore, Viasat History, Discovery Channel, Discovery Science, English Club TV, Love 4K Nature, DaVinci, TRT Belgesel, National Geographic Channel ve Nat GEO Wild tatil boyunca tüm abonelerin ücretsiz erişimine açık olacak.

 

Birbirinden eğlenceli animasyon filmleri tatilde TV+’ta

Platformda eğlenceli ve eğitici kanalların yanı sıra çocukların keyifli vakit geçireceği birbirinden eğlenceli animasyonlar da yer alıyor. Yerli yapımlardan Kral Şakir Korsanlar Diyarı, Kral Şakir Oyun Zamanı ve Kukuli’nin yanı sıra Küçük Prens, Shazam Sihir ve Canavarlar, Mucizeler Parkı, Ormana Misafir, Kayıp Prenses, Paw Patrol ve Süper Ajanlar gibi en sevilen yabancı animasyon filmleri de bu karne tatilinde çocuklara eşlik ediyor.