TV+’ta spor şöleni Kasım’da da devam ediyor

Türkiye’nin sevilen televizyon platformu TV+, spor severleri mutlu etmeye devam ediyor. Avrupa’nın en önemli futbol liglerindeki derbiler, Kasım ayında TV+’ta futbol severlerle buluşuyor. İngiltere Premier Ligi’nde Manchester Derbisi ve İtalya’daki Milano derbisi heyecanı canlı yayınlarla TV+’ta olacak. Ayrıca Kasım ayında sporseverler, NBA ve Formula 1’deki çekişmeleri de canlı olarak takip edebilecek.

Sporda en iyilerin buluşma noktası TV+’ta spor şöleni hız kesmeden devam ediyor. Avrupa’nın en değerli futbol ligi İngiltere Premier Ligi ve İtalya Serie A’nın heyecanı TV+’ta futbol severlerle buluşuyor. Premier Lig’de Manchester derbisi mücadelesi 6 Kasım’da TV+’ta yaşanacak. Ronaldo’lu Manchester United, evinde Pep Guardiola’nın Manchester City’sini ağırlayacak.

 

Milano Derbisi de TV+’ta

Türkiye’nin sevilen televizyon platformu TV+’ta ayrıca Serie A’da sonucu en çok merak edilen derbilerden biri daha futbol severlerle buluşacak. 7 Kasım’da Milan ile Inter’i karşı karşıya getirecek maç canlı yayınla TV+’ta olacak.

 

Formula 1’de 3 yarış var

TV+’ta Kasım ayı boyunca futbolun yanı sıra NBA heyecanı da ara vermeden devam edecek. Kasım ayı boyunca birbirinden çekişmeli karşılaşmalar TV+’ta basketbol severlerle buluşacak. Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonlarından biri olarak değerlendirilen Formula 1’in Meksika, Brezilya ve Katar Grand Prix’lerinin heyecanı da TV+’ta yaşanacak.