TV+’ta Oscar’lı bayram

Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+, #EvdeHayatVar kampanyası kapsamında Ramazan Bayramı’na sürprizlerle giriyor. 150’den fazla kanalın yanı sıra, kataloğa yeni eklenen 10 filmlik özel seçki de TV+’da izlenebilecek.

Turkcell’in televizyon platformu TV+, #EvdeHayatVar kampanyası kapsamında Ramazan Bayramı’nda izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 24 – 31 Mayıs tarihleri arasında 150’den fazla TV+ kanalı tüm kullanıcılara açık olacak.

En sevilen kanallar, en iyi film ve diziler, ilginç belgeseller ve çok daha fazlası Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+ ile bayram boyunca izleyicilerle olacak. Bu özgün içeriklerin yanı sıra, tüm dünyanın takip ettiği Alman futbol ligi Bundesliga’nın heyecan dolu karşılaşmaları da sporseverleri bekleyecek.

TV+ kullanıcıları yayınları ister televizyondan isterlerse de telefon ya da tabletlerinden izleyebilecek. Ayrıca kullanıcılar kanallarındaki yayınları durdurulabilecek, canlı yayını geri alabilecek ve istedikleri programları kaydedebilecekler.

Ödüllü filmler, ödüllü oyuncular TV+’a konuk olacak

Sinema tutkunları için en iyiler arasından seçilen ve kataloğa yeni eklenen 10 filmlik bir seçki de TV+’ta yayınlanacak.

Seyirciyle bulaşacak filmler arasında, Star Wars serisinin son filmi “Skywalker’ın Yükselişi”, Oscar ödüllü Helen Hunt’ın başrolünde olduğu “I See You” (Seni Görüyorum), İspanya’da gerçek bir hikayeden uyarlanan ve yönetmenliğini Oscar ödüllü Alejandro Amenábar’ın üstlendiği “While at War” (Savaşın Gölgesinde) yer alacak. Arjantin’in 2019’da 1,8 milyon izleyici ile en çok izlenen Oscar adayı filmi “Heroic Losers” (Kahramanca Kaybedenler) bayram döneminde TV+ kataloğuna eklenen filmler arasında.

Ayrıca Yüzüklerin Efendisi serisinin başarılı oyuncusu Elijah Wood’un başrolünü üstlendiği 2019 yapımı “’Come To Daddy” (Gel Babacığına) ile 2004’te üç Tony Ödülü için aday gösterilen “Retreat From Moscow” adlı bir oyundan uyarlanan, William Nicholson’ın yönettiği “Hope Gap” de (Umut Vadisi) TV+’ın bayram seçkileri arasında yer alacak.

Instagram üzerinden ödüllü yarışma

Evde kalmaya devam edilen bu günlerde Ramazan Bayramı sevincine ortak olmak isteyen TV+, özel ödüllü bir yarışma hazırlıyor. Yarışmaya katılmak isteyen herkes fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram üzerinden @tvplus ve @davinciturkiye hesaplarını takip edip, kurdukları sofrayı veya yaptıkları yemeği bir notla paylaşarak yetişkin & çocuk önlük – şapka seti kazanma şansını yakalayacak.