TV+ ile Çukurova Üniversitesi’nde “The Holdovers” keyfi

Türkiye’nin süper içerik platformu TV+, mayıs ayı boyunca üniversite kampüslerine açık hava sinema keyfini taşımaya devam ediyor. Bu kapsamda Adana’da Çukurova Üniversitesi öğrencileri son dönemin en çok konuşulan filmlerinden “The Holdovers”ı izledi.

En iyi film ve dizilerle yıl boyu ekran tutkunlarının yanında olan TV+, mayıs ayı boyunca Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üniversitelerde açık hava sinema etkinlikleri düzenliyor. TV+’ın açık hava sineması etkinliği kapsamında Adana’da Çukurova Üniversitesi öğrencileri 20 Mayıs Pazartesi günü 2023 yılının en çok konuşulan yapımları arasında yer alan Oscar ödüllü film “The Holdovers”ı izleme fırsatı buldu. Öğrenciler film keyfinin yanı sıra, Turkcell’in iç iletişim ve iş veren markası T.Life dünyasını da deneyimledi.

 

Samimi ve akıcı bir anlatım

Sinema dünyasında çarpıcı yapımlarıyla adından söz ettiren ve her yıl en iyi film kategorisinde bir aday çıkaran “Focus Features’ın yapımcılığını üstlendiği “The Holdovers”, samimi ve akıcı anlatımıyla öne çıkıyor. 96. Oscar Ödülleri’nde Da’Vine Joy Randolph’un muhteşem performansıyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazandığı “The Holdovers”, 1970 yılında geçen bir dönem filmi. Film, okul dışında bir hayatı olmayan bir öğretmen, sürekli sorun çıkaran bir öğrenci ve okulda görevli olan bir aşçının başından geçenleri anlatıyor.