TV+ ile bomontiada’da bu hafta Nicole Kidman beyaz perdede

TV+ sponsorluğundaki açık havada film keyfi devam ediyor. TV+ ile bomontiada Avlu’da her Çarşamba, akşam serinliğinde bol ödüllü en beğenilen filmler beyaz perdeye yansıtılıyor. Yıldızların altında TV+ ile Açık Havada Başka Sinema’da, bu hafta Nicole Kidman ve Colin Farrell’ın başrolü olduğu Yorgos Lanthimos filmi The Killing of a Sacred Deer/Kutsal Geyiğin Ölümü yer alıyor.

Yaz aylarının en keyifli aktivitelerinden TV+ ile Açık Havada Başka Sinema tüm coşkusuyla sürüyor. TV+ ve Başka Sinema ortaklığıyla İstanbul’un kültür sanat adası bomontiada’da Çarşamba akşamları, dünyada ses getiren son zamanların en beğenilen bağımsız filmleri beyaz perdeye yansıtılıyor.

 

Bu Çarşamba ‘Kutsal Geyiğin Ölümü’

 

bomontiada Avlu’da yıldızların altında sinema keyfi, bu hafta The Killing of a Sacred Deer/Kutsal Geyiğin Ölümü filmini izleyicilerle buluşturuyor. Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos’un büyük beğeni toplayan filmi, başarılı bir cerrah ve babasının boşluğunu onunla doldurmaya çabalayan bir ergen etrafında dönüyor. Filmin başrolünde ise Nicole Kidman ile Colin Farrel yer alıyor. 2017 yapımı film, Cannes Film Festivali’nde En İyi Senaryo ödülünü almıştı. Eleştirmenler tarafından geçen yılın en iyileri arasında gösterilen yapım 121 dakika sürüyor. Bomontiada Avlu’da saat 21.30’da başlayacak film, tüm katılımcılara ücretsiz.