TURKSPORU’nun 12. sayısı Dergilik’te

Dergilik’in popüler yayınlarından TURKSPORU dergisi, 12. sayısıyla uygulamadaki yerini aldı. İlk 11 sayısı 1 milyon 900 bini aşkın okura ulaşan derginin yeni sayısında Türkiye’nin madalya rekoru kırdığı 2020 Paralimpik Oyunları’nda mücadele eden sporcularımızın başarı hikayeleri, Paralimpik Oyunları’nın unutulmaz anları, çok özel analizler ve madalya alan sporcularımızla keyifli röportajlar yer alıyor.

Turkcell’in TURSKPORU projesinin önemli adımlarından biri olan TURKSPORU dergisinin 12. sayısı okurlar ile buluştu. Dergilik uygulamasının özgün içeriklerinden biri olan ve ücretsiz olarak okunabilen TURKSPORU dergisi, ilk 11 sayısında 1 milyon 900 bini aşkın okuyucuya ulaşmıştı. Yayın 12. sayısında da sporseverlere dolu dolu içerikler, dosyalar, başarı hikayeleri ve röportajlar sunuyor.

 

Şampiyonlarla röportaj

TURKSPORU dergisinin 12. sayısında dosya konusu olarak Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları yer alıyor. Madalya rekoru kırdığımız Paralimpik Oyunları’nda mücadele eden sporcularımızın başarı hikayeleri, Paralimpik Oyunları’nın unutulmaz anları, çok özel analizler ve madalya alan sporcularımızla keyifli röportajlar da spor severlerle buluşuyor. Bunların yanı sıra SportsTV Dijital Yayınlar Yönetmeni Murat Ağca ve Dünya şampiyonu milli paralimpik okçumuz Yiğit Caner Aydın da TURSKSPORU dergisi okuyucuları için oyunları analiz etti.

TURKSPORU dergisinin yeni sayısında ayrıca yüzme, atletizm, güreş, işitme engelliler voleybol ve güreşte gelen gurur verici dünya şampiyonlukları, Filenin Sultanları’nın Avrupa üçüncülüğü, Türkiye’nin Dünya Kupası yolculuğu ve onlarca spor dalına dair ilgi çekici içerikler bulunuyor.

 

Turkcell’liler internet paketinden harcamıyor

Turkcell kullanıcıları TURKSPORU dergisini Dergilik uygulamasından internet paketlerini harcamadan okuyabilirken, tüm operatörlerin kullanıcıları da uygulamayı indirerek dergiye ücretsiz sahip olabiliyor. TURKSPORU dergisinin yeni sayısını bu linkten okuyabilirsiniz:

http://dergilik.app/TurksporuDergisi