Turkcell’lilerin tarifeleri tam 66 ülkede geçerli

Kurulduğu günden bu yana yurtdışında yaygın bir uluslararası dolaşım alanı sunan Turkcell, müşterilerini en fazla ülkede, en uygun koşullarla konuşturuyor.
200’den fazla ülkede uluslararası dolaşım hizmeti sağlayan Turkcell, abonelerine 66 ülkede günlük 14,90 TL ek ödeme yaparak “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” avantajından yararlanma imkanı sunuyor.

Müşterilerinin sadece Türkiye’de değil, dünyanın neresinde olursa olsun en iyi hizmeti alabilmesi için çalışan Turkcell, 200’den fazla ülkedeki operatörle yaptığı anlaşmalar kapsamında uluslararası dolaşım hizmetini sağlıyor. Turkcell buna ek olarak tatilleri ve bayramları yurt dışında geçiren, sık seyahat eden müşterilerini de düşünerek tam 66 ülkede en uygun koşullarla konuşturan “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” avantajını sunuyor.

Tarifen yurtdışında tam 66 ülkede geçerli

Turkcell, yurtdışında sağladığı kesintisiz iletişime, müşterilerinin faturalarını da düşünerek “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” özelliğini ekledi. Bu özellik Turkcell müşterilerinin tarifelerini yurt dışında günlük ek 14,90 TL ödeyerek kullanılabilmesine imkan tanıyor. Kullanım yapılmayan günler için herhangi bir ücret tahsil edilmiyor. Turkcell müşterilerinin en çok tercih ettiği tam 66 ülkede faydalanılabilen “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” avantajından yararlanabilmek için, kullanılan tarifenin internet, dakika ve SMS’i bir arada içermesi yeterli oluyor.

Turkcell ayrıca kullanıcılarına dünyada 200’e yakın ülkede kullanılan BiP ile yurt dışında 69 ülkede 1 GB (yaklaşık 2500 dakika) ücretsiz görüşme imkânı da sunuyor. Yurt dışına çıkan Turkcell müşterileri Türkiye’deki yakınlarını BiP üzerinden görüntülü ya da sesli arayarak sevdikleriyle iletişime devam edebiliyorlar.