Turkcell’den 61CELL’lilere Platinum ayrıcalığı

Turkcell ve Trabzonspor arasında geçen ay yapılan işbirliği ile hayata geçirilen ve özel başlangıç numarası ile Türkiye’de ilk kez sunulan 61CELL kısa sürede yediden yetmişe tüm Trabzonsporluların cebine girdi. Taraftarın yoğun isteği üzerine 61CELL tarifelerine bir yenisi daha ekleyen Turkcell, ayrıcalıklı Platinum paketini 61CELL’lilere sunmaya başladı. Taraftarlar yeni tarife ile tüm Platinum ayrıcalıklarından faydalanırken kendilerine özel sunulan 16GB interneti de kullanabilecek.

İSTANBUL – “Rengimiz Belli Hattımız Belli” diyen taraftarın 61 heyecanına ortak olan Turkcell, 61CELL’lilere sunduğu tarifelerine yenisini ekledi. Fırtına 16GB Platinum adını taşıyan yeni tarife, Trabzonspor taraftarı için şimdiye kadarki en ayrıcalıklı ve en yüksek internet kullanımı sunma özelliği taşıyor. Tarifeyle birlikte Platinum’a özel tüm hizmetlerden faydalanacak 61CELL’liler, tüm iletişim ihtiyaçlarını da tek pakette karşılayabilecek.

Fırtına 16GB Platinum tarifesi Trabzon ve Trabzonspor’a gönül verenlere özel avantajlar sağlayacak.

Bu kapsamda 61CELL’lilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tüm iletişim ihtiyacını karşılanırken en yeni cihazlarda özel tekliflerden ücretsiz vale ve havalimanı transferine, indirimli araç kiralamadan hediye sinema biletine kadar birçok eşsiz ayrıcalıklardan faydalanabilecek. Bunların yanı sıra taraftarlar Fırtına 16GB Platinum tarifesini yurt dışında da kullanabilecek.

‘’Sadece bir ayda 10 bine yakın 61CELL müşterisine ulaştık’’

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün konuyla ilgili yaptığı açıklamada Trabzonspor taraftarının 61CELL’e yoğun ilgi gösterdiğini belirterek şunları söyledi:

‘’Trabzonlulara özel olarak sunduğumuz 61CELL tarifesini kullananların sayısı sadece bir ayda 10 bine yaklaştı. Bu vesileyle Trabzonspor ve 61 sevgisinin ne olduğunu Trabzonlular bize yeniden göstermiş oldu. Biz de bu ilgiye karşılık olarak ayrıcalıklı tarifemiz Platinum’u 61CELL’lilere özel hale getirerek Fırtına 16GB Platinum tarifemizi taraftarların kullanımına sunduk. Bu tarifeyle birlikte Trabzonsporluların kendilerini daha da özel ve ayrıcalıklı hissedebileceği birçok avantajlı hizmetimiz yer alıyor.

61CELL’e bir ay boyunca gelen talepleri incelediğimizde en yoğun ilginin hiç kuşkusuz Trabzon’dan geldiğini görüyoruz. ‘’Bize Her Yer Trabzon’’ diyen taraftar sayesinde Türkiye’nin hemen her ilinde 61CELL kullanıcılarının olduğunu görüyoruz. Trabzon’dan sonra en fazla talep İstanbul, Sakarya, Bursa ve Kocaeli’den gelmiş durumda. Ayrıcalıklarına ayrıcalık kattığımız Platinum paketiyle 61CELL’e olan ilginin daha da artmasını bekliyoruz.‘’

Turkcell’in Platinum ayrıcalıkları 61CELL’lilere özel 16GB internet paketi

61CELL ve Trabzonspor’a olan ilgiye karşılık olarak sunduğu Fırtına 16GB Platinum paketi kapsamında Turkcell, 16GB internet, her yöne 2000 dakika ses, 1000 SMS sunuyor. Ayrıca GollerCepte 1967 Premium paketi, Turkcell TV+, fizy, Çalarken Dinlet ve BiP’te geçerli 5GB internet de pakette ücretsiz olarak yer alıyor. 61CELL’lilere özel Platinum ayrıcalıklarının yer aldığı paketin bir sene boyunca ücreti aylık 99 TL. 61CELL’liler abonelik işlemlerinin yanı sıra 1000’in üzerindeki Turkcell mağazalarından forma, kombine ve cihazlarını taksit imkanıyla alabiliyor.

Turkcell Platinum ayrıcalıklar dünyası

– 7/24 özel Platinum Müşteri Hizmetleri

– Kapıya kadar hizmet getiren Platinum Hizmet Ekibi

– Europcar’la %50 indirimli araç kiralama

– Tüm Cinemaximum Sinemaları’nda Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar 2.bilet hediye

– Adana, Antalya, Bodrum, Çeşme, Dalaman, Gaziantep, İzmir-Şehir Merkezi, İzmir-Otogar, Kayseri, Konya, Samsun Havalimanı-Ordu ve Trabzon-Şehir Merkezi güzergâhlarında Havaş ile ücretsiz havalimanı transferi

– Yurtdışı uçak biletlerinde 100 TL indirim

– Uber’de %20 indirim

– Kanyon, Cevahir, Metrocity, Özdilek Park, Buyaka, Ankara Ankamall AVM ve İstanbul Optimum Outlet’te ücretsiz vale

– Joker Ekip’le ulaşım ve şoför hizmeti

– Deniz Taksi’de %50 indirim

– Tatil dönemlerinde ücretsiz yurt dışı çıkış harç pulu