Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri fizy’den canlı yayınlanmaya devam ediyor

Açıldığı günden itibaren basit ve kullanıcı dostu ara yüzüyle kısa sürede Türkiye’nin en popüler müzik platformu haline gelen fizy, yaz aylarının en uzun soluklu etkinliği Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerini canlı yayınlıyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki müzikseverler için fizy’den canlı yayınlanan Bengü konserini 207 bin kişi izledi.

Turkcell’lilerin internetlerinden harcamadan fizy’den izlediği Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinde hayranlarıyla buluşan yeni isim Bengü oldu. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Bengü’yü fizy’den 207 bin hayranı hiçbir ücret ödemeden 4.5G hızıyla izledi.

Bengü’yü izleyenlerin yüzde 96’sı cep telefonlarından olmak üzere konseri sırasıyla en çok Android, iOS ve mobil site üzerinden takip etti. Konsere en fazla ilgi gösteren iller ise İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa oldu. fizy’den canlı yayınlanan konserle ilgili Bengü,  2 milyon takipçisinin olduğu Twitter ve 2 milyonluk Facebook sayfasından yoğun şekilde paylaşımlarda bulundu. fizy’nin Facebook sayfasından yapılan paylaşımlarla 400 bine yakın kişiye ulaşıldı.

fizy’den canlı yayınlanmaya Mustafa Ceceli ile başlayıp Bengü ile devam eden Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri, 29 Ağustos’ta Göksel’in sahne performansının ardından 31 Ağustos’ta Volkan Konak ile sona erecek. Konserler fizy uygulaması veya www.fizy.com internet sitesinden canlı izlenebilecek. Konser kayıtlarına Eylül ayından itibaren fizy’den ulaşılabilecek.