Turkcell Platinum Offroad Challenge 4’üncü kez büyük heyecana sahne oldu

Turkcell Platinum Park, İstanbul’un kalbinde dördüncü kez offroad tutkunlarını bir araya getirdi. İlki 2018 yılında düzenlenen Platinum Offroad Challenge, yine büyük bir heyecana sahne oldu. Ayazağa’da şehrin karmaşasından uzak, yeşille ve doğa sporlarıyla vakit geçirme imkânı sunan Turkcell Platinum Park’ta düzenlenen organizasyonda, 12 takım, 3 etaptaki farklı istasyonlarda kıyasıya yarıştı. Yarışın galibi, en hızlı değil en az hatayı yapan takım oldu. Yarışın birincileri Sinan Şanlı – Sertaç Kara olurken; ikinciliği Ali Yürük – İbrahim Ata Tunay, üçüncülüğü ise Yahya Kemal Çimen – Arif Keleş ikilisi aldı. Ekipler; Bozuk Zemin İstasyonu, Yanal Geçiş İstasyonu, Vibrasyon İstasyonu, Likit Zemin İstasyonu, Denge İstasyonu,…

Turkcell Platinum Park, İstanbul’un kalbinde dördüncü kez offroad tutkunlarını bir araya getirdi. İlki 2018 yılında düzenlenen Platinum Offroad Challenge, yine büyük bir heyecana sahne oldu. Ayazağa’da şehrin karmaşasından uzak, yeşille ve doğa sporlarıyla vakit geçirme imkânı sunan Turkcell Platinum Park’ta düzenlenen organizasyonda, 12 takım, 3 etaptaki farklı istasyonlarda kıyasıya yarıştı. Yarışın galibi, en hızlı değil en az hatayı yapan takım oldu. Yarışın birincileri Sinan Şanlı – Sertaç Kara olurken; ikinciliği Ali Yürük – İbrahim Ata Tunay, üçüncülüğü ise Yahya Kemal Çimen – Arif Keleş ikilisi aldı.

Ekipler; Bozuk Zemin İstasyonu, Yanal Geçiş İstasyonu, Vibrasyon İstasyonu, Likit Zemin İstasyonu, Denge İstasyonu, iki farklı açıda Yükselti ve Eğim İstasyonu ve Kaya Geçişi İstasyonu parkurlarında mücadele sergilediler. Türk ralli pilotu ve ünlü YouTuber Doğan Kabak da yorumlarıyla yarışa renk kattı.

 

“Offroad tutkunlarına destek olmak için buradayız”

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon yaptığı açıklamada, Turkcell Platinum Park’ın 2018 yılından bu yana ana sponsorluğunu üstlendiklerini belirterek şunları söyledi: “Turkcell olarak, ülkemize ve müşterilerimize değer katacak hizmetler sunmak için çalışıyor, Turkcell Platinum’la müşterilerimize ayrıcalıklı dünyaların kapılarını açıyoruz. Dördüncüsünü düzenlediğimiz Turkcell Platinum Offroad Challenge’a her geçen yıl ilginin daha da artmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu organizasyon vesilesiyle Turkcell Platinum’lular ve offroad tutkunu sporseverler ile bir arada olduğumuz için mutluyuz. Zorlu parkuru başarıyla tamamlayarak şampiyon olan takımımızı kutluyorum. Şehrin kalabalığından uzaklaşarak, doğa sporlarıyla keyifli vakit geçirme imkânı sunan Turkcell Platinum Park’ta, offroad mücadelesine katılan sporcularımıza ve etkinliğe gelerek heyecanımızı paylaşan katılımcılarımıza teşekkür ederiz. On binlerce Platinum’lu kullanıcımıza farklı alanlarda hobilerini deneyimleyebilecekleri seçenekler sunmaya devam edeceğiz.”

 

Doğa sporlarının keyfi Turkcell Platinum Park’ta çıkıyor

Offroad tutkunlarını bir araya getiren Turkcell Platinum Park, İstanbul’un merkezinde ve doğanın tam ortasında bulunuyor. Şehrin karmaşasından uzak bir alanda, müşterilerine özel avantajlar sunuyor. Platinum üyeleri, burada offroad, okçuluk, jungle run, yazlık açık hava sinema gibi birçok açık hava aktivitesini aynı anda deneyimleme fırsatı yakalıyor. Ailelerin çocuklarıyla keyifli vakit geçirebileceği Turkcell Platinum Park, çocuklara doğayı eğlenceli bir şekilde öğretiyor.