Turkcell Platinum müşterileri bu kış da kayak tatilinde ayrıcalıklı

Turkcell Platinum, müşterilerinin aileleriyle birlikte kayak tatillerini daha konforlu ve keyifli geçirmesi için Kartalkaya’ya özel ayrıcalıklar sunuyor. Turkcell Platinum müşterileri, Kartalkaya’ya Platinum’un özel aracıyla ulaşım imkânından otel ve kafe indirimlerine, ücretsiz zincir desteğinden çocuklara indirimli kayak dersi imkanına kadar pek çok ayrıcalıktan kış boyunca yararlanabiliyor.

Turkcell Platinum, müşterilerinin yaz ve kış tatillerini sunduğu ayrıcalıklarla daha cazip hale getiriyor. Turkcell Platinum, kış boyunca Kartalkaya’ya kayağa ya da snowboard yapmaya gidecek müşterilerinin ve ailelerinin faydalanabileceği özel indirim ve avantajlar sunuyor. Turkcell Platinum müşterilerini, Kartalkaya’da özel araçla ulaşımdan konaklamaya, otel indiriminden çocuklara kayak dersine kadar eksiksiz bir seyahat için tüm detayları kapsayan ayrıcalıklarla konforlu bir kayak programı bekliyor. Tüm Platinum müşterilerinin faydalanabildiği ayrıcalıklar hem kişi başı hem de dört kişilik bir aileyi kapsayacak şekilde hazırlandı.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “İş ve sosyal hayatlarında oldukça aktif olan Turkcell Platinum müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip ediyor, esnekliği yüksek ve yaratıcı çözümler sunuyoruz. Platinum müşterilerimizin büyük kısmı kış sezonunda da sık sık kayak tatilline gidiyor. Özellikle aileler, çocukları ile birlikte Kartalkaya’yı tercih ediyorlar. Bu kış çocuklarıyla birlikte Kartalkaya’ya giden anne babaları da düşünerek yeniliklerimizi buna göre düzenledik. Müşterilerimizin ve ailelerinin seyahat keyiflerini zenginleştirecek pek çok ayrıcalık sunuyoruz. Bu ayrıcalıkları yaşamak isteyen herkesi Turkcell Platinum dünyasına bekliyoruz” dedi.

Dağ yolunda konforlu seyahat

Kartalkaya’ya özel araçları ile gitmeyi tercih eden Turkcell Platinum müşterileri hafta sonları dağ yolunda Platinum dinlenme noktalarına uğrayarak zincir desteği alabiliyor ve Turkcell Platinum’un sıcak ikramlarının keyfini çıkarabiliyorlar. Platinum müşterileri evlerinin önünden Kartalkaya’daki otellerine kadar kendi araçları yerine 13 kişilik konforlu ve lüks Platinum araçlarıyla giderek ulaşımlarını daha avantajlı hale getirebiliyorlar. Bunun için kişi başı gidiş dönüş sadece 75 TL ödüyorlar. Bu hizmetten dört kişilik bir aile de aynı koşullarda yararlanabiliyor.

Birbirinden avantajlı ayrıcalıklar Platinum’da

Platinum müşterilerini ayrıca, sezon boyunca bir kez olmak üzere Kartalkaya Kartal, Grand Kartal, Dorukkaya ve Kaya Palazzo Otel konaklamalarında tam 100 TL indirim bekliyor. Rent-A-Play’lerden yapılan tüm kış sporları ekipmanları kiralamalarında %20 indirim, Cafe Kartal’da %30 indirim ayrıcalıkları da sadece Platinum müşterilerine özel hazırlandı. Kayak tatiline çocuklarıyla birlikte giden Platinum’lu anne babalar, her cumartesi pazar Platinum’un farklı etkinliklerinde mola verirken çocukları 50 TL indirimli kayak dersinden yararlanabiliyor.

Platinum müşterileri kayağa gitmeden önce Platinum uygulamasından kar ve hava durumu bilgilerini kontrol edebiliyor. Uygulama üzerinden canlı kameralara bağlanarak pist durumunu görebiliyor ve acil durumlarda gerekli olan numaralara erişebiliyorlar.

Platinum faydalarıNasıl Platinum üyesi olunur?

Platinum paketlerinden birine geçenler Kartalkaya ayrıcalıklarından hemen yararlanabiliyor. 75TL’den başlayan Platinum paketleri, internet ihtiyacı çok olan kullanıcılar için interneti bol,  dakika ihtiyacı çok olan kullanıcılar için dakikası bol olarak tasarlandı. Turkcell Platinum dünyası ayrıcalıklardan hemen yararlanmak isteyenler 0532 757 1 532’den Turkcell Platinum müşteri hizmetleriyle temasa geçerek diledikleri Platinum paketten birine geçiş yapabiliyor.