Turkcell Pasaj’da “Fırsatlar Pasaj’ı” başladı

Türkiye’nin sadece elektronik ürün satışı yapan ilk pazaryeri platformu Turkcell Pasaj’da Kasım ayına özel benzersiz alışveriş fırsatları tüm hızlıyla devam ediyor. 15-27 Kasım arasında devam edecek “Fırsatlar Pasaj’ı” kampanyası kapsamında kullanıcılarına yüzlerce üründe çeşitli fırsatlar ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunan platformda müşteriler, bir sonraki alışverişlerinde kullanabilecekleri 1.000 TL’ye varan hediye çeki fırsatından faydalanıyor.

Türkiye’nin sadece elektronik ürün satışı yapan ilk pazaryeri platformu Pasaj’da Kasım ayına özel yüzlerce üründe başlayan indirim fırsatları farklı kampanyalarla devam ediyor. Alışveriş tutkunlarına ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak isteyenlere çeşitli imkanlar sunacak platformda herkesin bütçesine uygun seçenekler bulunuyor. Bilgisayarlardan akıllı saatlere, kahve makinelerinden anne bebek oyuncak ürünlerine ve beyaz eşyalardan robot süpürgelere kadar birçok üründe bütçe dostu tekliflerin yer aldığı “Fırsatlar Pasaj’ı” kampanyası 27 Kasım’a kadar devam edecek.

 

1.000 TL’ye varan hediye çeki ve ilk alışverişe özel indirimler

Platform üzerinden Türkiye’nin alanında en büyük elektronik tedarikçilerince sunulan binlerce ürüne, Turkcell güvencesiyle hızla ve kolayca ulaşılabiliyor. Her kategoride yüzlerce ürün için her akşam 21.00 itibarıyla sınırlı ürün ve stokta kaçırılmayacak indirim fırsatları Turkcell Pasaj müşterilerini bekliyor. 7-30 Kasım tarihleri arasında alışveriş yapan platform müşterilerine, 19-25 Aralık tarihleri arasındaki alışverişlerinde kullanabilecekleri 1.000 TL’ye varan hediye çeki veriliyor.

 

Operatör bağımsız herkese özel fırsatlar

Kampanyadan yararlanmak isteyen Pasaj müşterilerine ücretsiz kargo fırsatıyla peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanı ve tarifeye ek ödeme avantajı sunuluyor. Kampanya kapsamında İstanbul içi seçili ürünlerde 24 saatte teslimat opsiyonu mevcut Pasaj’ı operatör fark etmeksizin herkes kullanabiliyor. Satın alınan ürünlerin tamamı yüzde yüz doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor.

Turkcell Pasaj müşterileri, kampanyalara ve hediye çeki detaylarına www.turkcell.com.tr/pasaj internet sitesi üzerinden ya da Turkcell uygulamasından ulaşabiliyor.