Tavla GO ile benzersiz tavla deneyimi

Dünyadaki en eski oyunlardan biri olan ve geçmişi MÖ 3000 yıllarına uzanan tavla, internetin hayatımıza girmesiyle birlikte bilgisayarla sanal ortamlarda, sanal rakiplerle oynanmaya başladı. Çok sayıda tutkunu olan tavla son yıllarda akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde her an her yerde oynanan bir oyun haline geldi. Hatta tavla tutkunları artık dijital turnuvalarda tecrübesini ve bilgisini ortaya koyuyor, rakipleriyle mücadele ediyor.

Şu an dünya üzerinde en çok tavla oynayan toplum olan Türkler, boş vakitlerinin büyük bir bölümünü cepten tavla oynayarak geçiriyor. Türkiye’de dijitalleşmenin öncüsü Turkcell, tavla severleri mutlu edecek bir uygulama geliştirerek, dijital oyun dünyasındaki girişimlerine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin en sevilen masa oyunlarından tavlayı “Tavla GO” uygulamasıyla dijital ortamda oyun severlerle buluşturdu.

 

Kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunan “Tavla GO” ile kullanıcılar ister tüm dünyadan oyuncularla, isterlerse arkadaşlarıyla karşılıklı oynayabiliyor. Tavla turnuvaları ve lider panosu ile rekabet ortamı yaratan oyunda, oyuncular emoji ve tavla jargonuyla zenginleştirilmiş chat özelliği sayesinde rakipleriyle yazışarak sohbeti koyulaştırıp rekabeti kızıştırabiliyor.

 

Ücretsiz uygulamayı App Store veya Google Play’den indirebilirsiniz.

 

App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/tavla-go-pro/id1367434192?l=tr&mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ndendino.ogbackgammon