Ramazan ayına özel fırsatlar Pasaj’da

Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformu Pasaj, müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ramazan ayı boyunca akıllı telefonlardan bilgisayar ve tabletlere, elektrikli ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar 11 kategoride yüzlerce ürün, cazip fiyatlarla Pasaj ayrıcalığıyla sunuluyor.

Türkiye’nin yeni nesil pazar yeri platformu Pasaj, Ramazan ayında da müşterilerine avantajlar sağlamaya devam ediyor. Platformda 11 farklı kategoride, yüzlerce ürün için sunulan Ramazan teklifleri ile müşteriler, beğendikleri ürünlere cazip fiyatlarla ve kısa sürede sahip olabiliyor. Akıllı telefonlardan bilgisayar ve tabletlere, elektrikli ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar onlarca ürüne uygulanan kampanya, 30 Nisan’a kadar geçerli olacak. Seçili ürünlerde 36 aya varan taksitler ve Turkcell garantisi ile Pasaj, Ramazan ayında müşterilerine birbirinden güzel teklifler sunuyor.

 

Operatörden bağımsız herkese açık elektronik pazar yeri

Ramazan ayına özel fiyatlarla satışta olan onlarca ürüne, Pasaj web sitesinden (www.turkcell.com.tr/pasaj) veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden erişilebiliyor. Müşterilere, bulundukları illere göre aynı gün ya da 24 saat içerisinde teslimat seçeneği de sağlayan platformda satın alınan ürünler, yüzde yüz doğa dostu ve geri dönüşümlü kutularda teslim ediliyor. Pasaj’ı operatör fark etmeksizin herkes kullanabiliyor.