Premier Lig lideri TV+’ta sahne alıyor

Dünyanın en iyi futbolcularının forma giydiği Premier Lig’in resmi yayıncısı TV+’ta, 2. hafta heyecanı 5 maçla devam ediyor. İlk hafta sonunda liderlik koltuğuna oturan Manchester United, deplasmanda Swansea’nin konuğu olacak. 19 Ağustos Cumartesi günü oynanacak mücadele saat 14.30’da başlayacak ve TV+’tan naklen yayınlanacak.

Turkcell’in hem evden hem de mobil cihazlardan izlenebilen, dünyanın en güzel televizyonu TV+’ta, dünyanın en değerli futbol ligi olarak kabul edilen Premier Lig heyecanı devam ediyor. Dünyanın heyecanla izlediği futbol liginde bu hafta 5 maç, TV+’ta naklen yayınlanacak.

 

TV+’ın resmi yayıncısı olduğu Premier Lig’de ilk hafta sonunda liderlik koltuğuna oturan Manchester United, 2. haftada Swansea deplasmanında sahaya çıkacak. Mücadele 19 Ağustos Cumartesi günü oynanacak. Saat 14.30’da başlayacak karşılaşma TV+’tan naklen izlenebilecek.

 

Premier Lig ve NBA’in en önemli maçlarını izlemek isteyen sporseverler, ev için ‘Aile Paketi’ni, mobil için ise içinde TV+’a özel internetin de dahil olduğu ‘Full TV+ Paketi’ni tercih ederek bu liglerin heyecanını yaşayabilirler.

 

TV+ CANLI YAYINLARI

 

 

19 AĞUSTOS CUMARTESİ

14.30   Swansea – Manchester United / TV+ 77 No’lu Kanal

17.00   Liverpool – Crystal Palace / TV+ 77 No’lu Kanal

19.30   Stoke City – Arsenal / TV+ 77 No’lu Kanal

 

20 AĞUSTOS PAZAR

15.30   Huddersfield – Newcastle United / TV+ 77 No’lu Kanal

18.00   Tottenham – Chelsea / TV+ 77 No’lu Kanal