Premier Lig lideri TV+’ta sahne alıyor

Dünyanın en iyi futbolcularının forma giydiği Premier Lig ve dünyanın en büyük basketbol yıldızlarının oynadığı NBA heyecanı, sporun en iyilerinin buluşma noktası olan TV+’ta yaşanmaya devam ediyor. Premier Lig’de lider Manchester City evinde Newcastle United’ı ağırlıyor. 20 Ocak Cumartesi günü oynanacak karşılaşma saat 20.30’da başlayacak ve TV+’tan naklen yayınlanacak.

Turkcell’in hem evden hem de mobil cihazlardan izlenebilen, dünyanın en güzel televizyonu TV+, sporun en iyilerini ekranlara getirmeye devam ediyor. Kendi alanlarının en iyi organizasyonlarının resmi yayıncısı olan TV+’ta, dünyanın en iyi futbolcularının forma giydiği Premier Lig ve basketbolun en büyük yıldızlarının forma giydiği NBA heyecanı devam ediyor. TV+’ta bu hafta 11 maç sporseverlerle buluşuyor.

TV+’ın resmi yayıncısı olduğu Premier Lig’de lider Manchester City, evinde Newcastle United’ı ağırlayacak. 20 Ocak Cumartesi günü oynanacak karşılaşma saat 20.30’da başlayacak ve TV+ ile S Sport’tan naklen yayınlanacak.

Tenisin en iyileri de TV+’ta

Öte yandan tenis sezonunun ilk Grand Slam’i Avustralya Açık heyecanı da TV+’ta yaşanacak. Melbourne’daki 15 Ocak’ta başlayan tenis şöleni ilk günden, 28 Ocak’taki son güne kadar Eurosport’tan naklen izlenebilecek.

Premier Lig’den Formula 1’e, NBA’den, Moto GP’ye kadar sporun en iyilerini izlemek isteyen sporseverler, ev için ‘Aile Paketi’ni, mobil için ise içinde TV+’a özel internetin de dahil olduğu ‘Full TV+ Paketi’ni tercih ederek bu liglerin heyecanını yaşayabilirler.

TV+ CANLI YAYINLARI

16 OCAK SALI

01.30   LA Lakers – Memphis Grizzlies

04.00   Golden State Warriors – Cleveland Caveliers

17 OCAK ÇARŞAMBA

03.30   New Orleans Pelicans – Boston Celtics

18 OCAK PERŞEMBE

04.00   LA Lakers – Oklahoma City Thunder

19 OCAK CUMA

05.30   Minnesota Timberwolves – Houston Rockets

20 OCAK CUMARTESİ

04.00   Washington Wizards – Detroit Pistons

15.30   Brighton – Chelsea

18.00   Burnley – Manchaster United

20.30   Manchester City – Newcastle United

23.30   Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers

21 OCAK PAZAR

19.00   Southampton – Tottenham