Platinum ile kış tatili keyfi katlanacak

Hayatın her alanında müşterilerinin yanında olan Turkcell, kış tatilinin tadını çıkarmak isteyenlere de Platinum farkıyla keyifli ayrıcalıklar sunuyor. Kayseri Erciyes DAS 3917’de ücretsiz oda yükseltme ve özel indirimlerle tatillerini doya doya yaşayan Platinum müşterileri Kartalkaya’daki Dorukkaya Bölgesi’nde özel konaklama fiyatları, yiyecek ve Skipass indirimleri, sıcak içecek hediyesi ile ayrıcalıklı hissediyor. Turkcell’liler, Uludağ’daki Drop Lounge’da ise fizy ayrıcalığı ile keyifli vakit geçirip müziğe doyuyor.

Platinum ayrıcalıklarıyla yaz aylarında Çeşme ve Bodrum’da müşterilerine çok özel fırsatlar sunan Turkcell, kış tatili keyfini de ikiye katlıyor. Turkcell, kayak pistlerinin enerjisini fizy ile yükseltirken, Platinum ayrıcalıklarıyla hem indirim hem de leziz ikramlar sunuyor.

 

Kartalkaya’da da ayrıcalıklı tatil fırsatı

Kış tatilcilerinin vazgeçilmez adreslerinden Kartalkaya Dorukkaya bölgesinde de Platinum müşterileri ayrıcalıklı tatil imkânlarından faydalanıyor. Platinum müşterileri, sezon boyu sıcak içecek hediyeleriyle tatillerinin tadını çıkarırken konaklamada yüzde 10, sucuk ekmekte yüzde 50 ve Skipass’te yüzde 20 indirim ayrıcalıklarından yararlanıyor.

Katılımcılara özel ikramların sunulacağı 26-27 Ocak ve 1-2 Mart tarihlerindeki fizy etkinliklerinde ise tatilciler DJ Fatih’le eğlenecek.

 

Paycell pos’la hesaplarda yüzde 20 indirim

Ayrıca güvenli ödeme çözümleri ve uçtan uca finansal hizmetleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Paycell, kış tatilinde de kazandırıyor.  Paycell pos kullanananlar Dorukkaya’da hesaplarda yüzde 20 indirim ayrıcalığı fırsatı yakalıyor.

 

Erciyes DAS 3917’de konaklamada ücretsiz oda yükseltme

Kış turizminin parlayan yıldızı Erciyes’in en gözde mekânı DAS 3917’de konaklamada ücretsiz oda yükseltme fırsatı sunuluyor. Platinum müşterileri ayrıca hesaplarında yüzde 10, Skipass’te yüzde 20, köfte ekmek ve sucuk ekmek menülerinde içecekle birlikte yüzde 20 indirim ayrıcalığından yararlanıyor, sıcak içecek ikramından faydalanıyor.

DAS 3917’de 16-17 Şubat ve 9-10 Mart tarihlerinde düzenlenecek fizy etkinliklerinde ise katılımcıların damakları özel ikramlarla şenlenecek, DJ Can Küçükserim’in tatilcilere özel hazırladığı müzik listesiyle de kulaklarının pası silinecek.

 

Uludağ’da fizy ile müziği hisset

Türkiye’nin en sevilen kış tatili adreslerinden Uludağ’da da fizy ile coşku tavan yapacak. Uludağ Drop Lounge’ta DJ Mathilda ve DJ İlayda Aydoğar misafirleri eğlendireceği etkinlikler 19-20 Ocak ve 23-24 Şubat tarihlerinde düzenlenecek. Etkinlikler sırasında katılımcılara özel ikramlar da sunulacak.