Ormanda Işık Festivali: ‘LIGHTS & DREAMS’ Turkcell Platinum Park’ta

Turkcell Platinum Park, dünyanın takip ettiği LIGHTS & DREAMS “Ormanda Işık Festivali”ni ağırlamaya hazırlanıyor. Türkiye’ye özel yeni ve özgün içeriğiyle büyülü bir dünyanın kapılarını açan festival, 29 Haziran’da başlıyor. Tasarımcılar, senaristler ve sanatçılardan oluşan geniş bir ekibin hazırladığı festival, ziyaretçilerini ışık enstalasyonları içinde bugüne kadar hiç görmedikleri bir dünyaya götürecek. Eğlenceli ve etkileyici sürprizler, Eylül ayının sonuna kadar ormanın her yerinde ziyaretçileri bekliyor olacak. 25 bin aydınlatma, 3 kilometre ipek Katılımcılar, 25 bin aydınlatma ve 3 kilometre ipeğin kullanıldığı, 50 bin metrekare alana kurulu festivalde 30’dan fazla temayla karşılaşacak. Hem çocukların hem eğlenmeyi seven yetişkinlerin fantastik bir öyküyü izleyecekleri festivalde,…

Turkcell Platinum Park, dünyanın takip ettiği LIGHTS & DREAMS “Ormanda Işık Festivali”ni ağırlamaya hazırlanıyor. Türkiye’ye özel yeni ve özgün içeriğiyle büyülü bir dünyanın kapılarını açan festival, 29 Haziran’da başlıyor. Tasarımcılar, senaristler ve sanatçılardan oluşan geniş bir ekibin hazırladığı festival, ziyaretçilerini ışık enstalasyonları içinde bugüne kadar hiç görmedikleri bir dünyaya götürecek. Eğlenceli ve etkileyici sürprizler, Eylül ayının sonuna kadar ormanın her yerinde ziyaretçileri bekliyor olacak.

25 bin aydınlatma, 3 kilometre ipek

Katılımcılar, 25 bin aydınlatma ve 3 kilometre ipeğin kullanıldığı, 50 bin metrekare alana kurulu festivalde 30’dan fazla temayla karşılaşacak. Hem çocukların hem eğlenmeyi seven yetişkinlerin fantastik bir öyküyü izleyecekleri festivalde, ziyaretçiler ormana girdiklerinde masalsı dünyaya geçiş yapacak. Işığın yaşamın kaynağı olarak betimlendiği bu dünyaya girenler; periler, elfler, kurtlar, aslanlar, çiçekler ve fantastik mekânlarla karşılaşacak. Ziyaretçiler, Peri’nin yaşamın devamı için gerekli olan ışığı yeniden bulma arayışına eşlik edecek. Çocuk oyun alanı ise çocukların ilk kez görüp deneyimleyebileceği özel kurgular içerecek.

Biletlere ayrıcalıklı Platinum indirimi

Hayatın her alanında ayrıcalıklar sunan Turkcell Platinum üyeleri, festivalin biletlerini %15 indirimli alabilecek. Platinum mobil uygulaması üzerinden edindikleri şifreyi festivalin internet sayfasında bulunan bilet satın alım adımında kullanan tüm Platinum üyeleri indirimden yararlanabilecek. İstanbul Ayazağa’da kurulu Turkcell Platinum Park’taki festivalle ilgili tüm detaylar www.lightsdreams.com sitesinden takip edilebilir.