Ödüllü Turkcell Vadi’de Yıldızlı Geceler başlıyor

Türkiye’nin en genç açıkhava sahnesi Turkcell Vadi, dünyanın en saygın halkla ilişkiler ödülü IPRA Golden World Awards’ta tek projeyle 3 altın ödül birden kazandı. Dünya çapında birçok projenin yarıştığı ödül programında Turkcell Vadi; etkinlik kategorisi, sanat ve iletişim kategorisi ile sponsorluk kategorisinde ödüle layık görüldü.
Bu yıl 29 Temmuz’da Candan Erçetin’le Turkcell Vadi’de başlayacak konser serisi, 7 Ağustos’a kadar yıldız sanatçı ve gruplarla devam edecek. Biletler, Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Platinum müşterilerine yüzde 25, Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy kullanıcılarına yüzde 20 indirimli sunuluyor.

Turkcell, uluslararası alanda kazandığı ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor. Marka, Turkcell Vadi’deki sponsorluğuyla halkla ilişkiler alanında dünyanın en saygın kuruluşlarından birisi olan Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından düzenlenen IPRA Golden World Awards’ta 3 altın ödül birden kazandı. Turkcell Vadi, IPRA’daki ödül organizasyonunda etkinlik, sanat ve iletişim ile sponsorluk kategorilerinde altın ödüllerin sahibi oldu.

Müzikseverler için bir yaz klasiğine dönüşen Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri, bu yıl 29 Temmuz’da Candan Erçetin’in performansıyla başlayacak ve Vadistanbul, SM Production & Atlantis Yapım iş birliğiyle Türkiye’nin en yeni ve en genç açıkhava sahnesi olan Turkcell Vadi’de gerçekleştirilecek. 7 Ağustos’a kadar art arda 10 konserin yapılacağı Turkcell Yıldızlı Geceler’de müzikseverler Candan Erçetin, MaNga, Fatma Turgut, Haluk Levent, Berkay, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Öykü Gürman, Oğuzhan Koç, Kenan Doğulu ve Sertab Erener ile müzik dolu anlar yaşayacak.

Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinin biletlerini ayrıcalıklar dünyası Platinum üyeleri yüzde 25 indirimli, Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy kullanıcıları ise yüzde 20 indirimli satın alabiliyor. Platinum ve fizy uygulamalarından erişilebilen indirim kodlarıyla biletler www.biletix.com’dan kolayca alınabiliyor.

 

Kapsayıcı ve sosyal fayda gözeten bir etkinlik alanı

Engelli bireylerin de engelsiz bir müzik keyfi deneyimleyebildiği Türkiye’nin en yeni ve en genç açıkhava sahnesi Turkcell Vadi’de, bu amaçla mekana özel giriş kapısı, AVM içerisinde bulunan engelli otoparkından tekerlekli sandalye hizmeti ve görme engelliler için sarı kılavuzun yanı sıra fiziksel engelliler için sahne önünde özel izleme alanı bulunuyor. Etkinlikler için gelen görme engelli bireyler, sesli betimleme sağlayan Hayal Ortağım uygulaması entegrasyonuyla Turkcell Vadi’de yönünü ve yerini kolayca bulabiliyor. Ayrıca alanda yer alan geri dönüşüm otomatında plastik ve alüminyum atıklar toplanıyor.

 

Turkcell Yıldızlı Geceler’de sahne alacak sanatçılar ve konser tarihleri:

  • Candan Erçetin – 29 Temmuz
  • MaNga – 30 Temmuz
  • Fatma Turgut – 31 Temmuz
  • Haluk Levent – 1 Ağustos
  • Berkay – 2 Ağustos
  • Yüzyüzeyken Konuşuruz – 3 Ağustos
  • Öykü Gürman – 4 Ağustos
  • Oğuzhan Koç – 5 Ağustos
  • Kenan Doğulu – 6 Ağustos
  • Sertab Erener – 7 Ağustos