Ocak ayında heyecan dolu maçlar TV+’ta

Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, dünyanın en iyi spor organizasyonlarını sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Ocak ayında temsilcilerimizin şampiyonluk için mücadele ettiği Euroleague maçları TV+’ta basketbolseverlerle buluşuyor. Basketbolun yanı sıra İspanya La Liga ve İtalya Serie A heyecanı da TV+’ta yaşanıyor.

Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, dünyanın en sevilen spor organizasyonlarını Ocak ayında da sporseverlerle buluşturacak. Temsilcilerimizin şampiyonluk için parkeye çıktığı Euroleague’in yanı sıra İspanya La Liga ve İtalya Serie A’daki mücadeleler de Ocak ayında TV+’ta olacak. Heyecan, ‘kaydet’ ve ‘geri-al izle’ özelliğiyle ikiye katlanacak.

Avrupa arenasındaki temsilcimiz Fenerbahçe Beko, 5 Ocak Perşembe günü Zalgiris’i sahasında yenmeye çalışacak. Zirve takibini sürdüren sarı lacivertlilerin 12 Ocak’ta Bayern, 19 Ocak’ta Monako, 26 Ocak’ta Lyon-Villeurbanne ve 31 Ocak’ta Olympiakos ile yapacağı maçlar TV+’ta, S Sport kanalından canlı yayınlanacak. Bir diğer temsilcimiz Anadolu Efes’in 13 Ocak’ta Barcelona, 20 Ocak’ta Bayern ve 27 Ocak’ta Baskonya ile oynayacağı maçlar da TV’ta izlenebilecek.

İspanya La Liga ve İtalya Serie A da TV+’ta

EuroLeague’in yanı sıra futbol heyecanı da TV+ farklıyla sporseverlere ulaşacak. İspanya La Liga’da Ocak ayında oynanacak olan Atletico Madrid-Barcelona, A. Bilbao-Real Madrid, Real Madrid-Sociedad, Barcelona-Getafe, Girona-Barcelona maçları ve İtalya Serie A’daki Lazio-Milan maçı TV+’ta olacak.