NBA TV, Turkcell TV Plus’ta

Sporseverler artık NBA maçlarını Turkcell TV Plus (+)’tan izleyebilecek. Turkcell’in televizyon, bilgisayar veya mobil cihazlardan izlenebilen kişisel TV platformu Turkcell TV Plus (+), dünyanın en iyi basketbol ligi NBA’in Türkiye’deki resmi yayıncısı oldu. Ayrıca, Turkcell Platinum aboneleri, NBA heyecanını da ücretsiz yaşayacaklar.

Turkcell’in televizyon, bilgisayar veya mobil cihazlardan izlenebilen kişisel TV platformu Turkcell TV+, dünyanın en değerli basketbol ligi olarak kabul edilen NBA’in resmi yayıncısı oldu. Bu anlaşma sayesinde artık basketbolseverler, dünyanın en iyi basketbolcularının yer aldığı NBA heyecanını Turkcell TV+’tan takip edebilecek. Turkcell TV+ aboneleri, NBA’i yüksek yayın kalitesiyle ister evlerindeki televizyonlardan ya da bilgisayarlarından, ister diledikleri yerde cep telefonları veya tabletlerinden izleyebilecekler. Turkcell Platinum aboneleri ise NBA heyecanını ücretsiz olarak yaşayacaklar. Ayrıca, Turkcell’in fiber internet kullanıcıları 4K Ultra HD teknolojisini destekleyen TV+ kutuları sayesinde kendilerini basketbol sahasındaymış gibi hissedecek.

Geleceğin televizyon platformu Turkcell TV+, basketbolseverler için önemli olan iki özelliği bir arada sunuyor. “Kayıt Etme” özelliği ile kaçırılan maçları yeniden izleme fırsatı verirken, “Geriye Alma” özelliği sayesinde de dünyanın en iyi smaçlarının ve bloklarının tekrarını izleme şansını da basketbol izleyicilerine sunuyor.

200’ü aşkın maç canlı yayınlanacak

Premier Lig’in de resmi yayıncısı olan Turkcell TV+’ta sporseverler için oluşturulacak HD spor kanalından sezon boyunca 200’ü aşkın NBA maçı canlı olarak yayınlanacak. Turkcell TV+’ın sunacağı avantajlı spor ve aile paketleri sayesinde Premier Lig gibi NBA heyecanı ve coşkusu da her an sporseverlerle olacak.

Bu hafta 5 maç canlı Turkcell TV+’ta

NBA’in son şampiyonu Cleveland Caveliers’ın New York Knicks’le oynadığı maçla açılan Turkcell TV+’taki NBA sezonunda bu hafta 8 takım, 5 canlı maç yayınıyla basketbolseverlerle buluşacak. Bu haftanın açılışında Denver Nuggets ile Toronto Raptors, 31 Ekim saat 02.30’da Air Canada Center’da kozlarını paylaşacak.

NBA’DE BU HAFTA

31 Ekim Pazartesi, 02:30

Denver Nuggets-Toronto Raptors

1 Kasım Salı, 05:00

Golden State Warriors-Portland Trail Blazers

2 Kasım Çarşamba, 03:00

Chicago Bulls-Boston Celtics

3 Kasım Perşembe, 05:30

Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors

4 Kasım Cuma, 03:00

New York Knicks-Chicago Bulls