Lifecell’den internet kazandıran sıra dışı bir oyun

Telekom sektöründe bugüne kadarki ezberleri bozan Turkcell’in dijital markası Lifecell, yepyeni bir oyunla müşterilerine internet kazandırıyor. Yeni dijital internet oyunu ‘Çok Net’ ile Lifecell’in internet sitesinde izleyecekleri filmdeki sonsuzluk ikonunu yakalayarak genel skora katkı sağlayan herkes internet hediyesinin sahibi olacak.

Turkcell’in dijital markası Lifecell ezberleri bozmaya devam ediyor. Lifecell’in imza attığı yeni dijital oyun ‘Çok Net’ sayesinde Turkcell ve Lifecell’liler birbirlerine internet kazandırıyor. Lifecell’in internet sitesi üzerinden sunulan oyunla katılımcılar, oyunun yer aldığı filmi izleyerek sonsuzluk ikonlarını yakalıyor ve topladıkları puanla genel skora katkı sağlıyor. Genel skorun 100 milyon olması durumunda oyunu oynayan tüm katılımcıların her biri günlük, haftalık ya da aylık 10 GB internet kazanabilecek.

 

Merakla beklenen oyunun genel skoru 3 Mayıs’ta açıklanacak

Lifecell’in merakla beklenen dijital oyunu 3 Mayıs’a kadar sürecek. Oyuna katılıp, internet kazanmak isteyen tüm Turkcell ve Lifecell bireysel aboneleri, lifecell.com.tr’ye girerek istedikleri kadar oynayabilecek ve genel skoru artırmak için çalışacak. Oyuna katılan herkes genel skora göre internet hediyesinin sahip olacak.

 

Ömer Barbaros Yiş: “Lifecell ile şaşırtmaya devam edeceğiz”

 

Yeni oyunla ilgili olarak Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş şunları söyledi:

 

“Dijital markamız Lifecell’in ruhuna uygun olarak kullanıcılarımızı her geçen gün yeni özelliklerimizle buluşturarak, bugüne kadar karşılaşmadıkları bir deneyim sunuyoruz. Bugüne kadar birçok sıra dışı yeniliğe imza attığımız markamız farkını ortaya koyarak kısa zamanda milyonlarca müşterinin tercihini kazandı. Yeni dijital oyunumuzla da fark yaratarak tüm kullanıcılarımızın oynadıkça birlikte kazanacağı sürpriz bir kurgu hazırladık. Türkiye’nin ezberleri bozan dijital markası ile müşterilerimizi şaşırtmaya ve onlara kazandırmaya devam edeceğiz.”

 

10 gün sürecek oyun sonunda ortaya çıkacak genel skora göre hediye internet kazananlar, hediyelerini BiP Lifecell kanalı üzerinden ‘Çok Net’ kampanyasını seçerek alabilecek. Kazanılan GB’lar haftalık, günlük veya aylık olarak hatlara yüklenecek. Kazananlar internetlerini diledikleri zaman kullanabilecek.

 

 ‘Çok Net’ ile internet nasıl kazanılacak?

  • com.tr’ye giriş yapın. Çok Net sayfasından Başla’yı tıklayın.
  • Açılan Lifecell filmini izlemeye başlayın. Film boyunca görünen sonsuzluk ikonlarını yakalayın. Skorunuzu görün.
  • 3 Mayıs’a kadar oynamaya devam edin ve skorun genel hedef olan 100 milyona yaklaşmasına yardımcı olun.
  • 3 Mayıs’ta lifecell.com.tr den ulaşılan skora göre verilecek hediye bilgisini öğrenin.
  • Hediyeyi almak için Bip’ten Lifecell kanalını takip edin ve kampanyalar arasından “Çok Net Kampanyası”nı seçin.
  • Kazandığınız hediyenin bilgilendirmesi geldikten sonra kullanabilmek için 30 Mayıs 2019’a kadar dilediğiniz zaman SMS ile 2200’a COKNET yazıp gönderin ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Turkcell Mağazaları aracılığı ile hediyenizi aktif hale getirin.

 

Kampanyayla ilgili geniş bilgi için www.lifecell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.