Kullanıcılar fizy dinlerken sosyalleşecek

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy, kullanıcılarına yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ana sayfası güncellenen fizy, yeni özellikleriyle müzikseverlere tercihlerini kişiselleştirme imkânı sunarken kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkaracak. Renkleri yenilenen ve ‘Sana Özel’ alanı eklenen fizy, artık cep telefonundan farklı cihazlara bağlanıp müzik dinleyebilmenin önünü açacak.

Türkiye’nin sevilen dijital müzik platformu fizy, müzik tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor. fizy, kullanıcılarına uygulama üzerinde yapılan yenilikleri duyurdu. Bu kapsamda ana sayfa yenilendi, kullanıcıların dinleme geçmişine göre yepyeni listeler eklendi ve renkler güncellendi. ‘Sana Özel’ sekmesiyle uygulama, daha özgür ve keyifli kullanılabilecek.

 

Moduna göre fizy

fizy kullanıcıları artık telefonundan farklı cihazlara bağlanıp istediği yerde müzik dinleyebilecek. Ayrıca şarkı sözlerini Instagram’ın ‘Story’ bölümünden de paylaşabilecek.

Moodmeter özelliği sayesinde kullanıcılar fotoğraflarını çekerek moduna göre milyonlarca şarkı veya podcast’i de kolayca dinleyebilecek.

 

Her podcast’e özel renk seçeneği

fizy ile sadece müzikseverler değil podcast dinleyicileri de birçok yeniliğe kavuşacak. Kullanıcılar için her podcast’e özel renklendirilmiş ekranlar ve favori podcast’lerini hızlıca dinleyebilmelerini sağlamak için ‘En Son Bölüm’ butonları eklendi. Ayrıca podcast kütüphanesi de güncellenerek yeni podcast kanalları listeye eklendi.

 

Hem dinle hem de sosyalleş

Kullanıcılar artık kendi playlist’lerini oluşturup sevdikleri listeleri profilinde paylaşabilecek. Bu sayede seçilen listeler herkes tarafından dinlenebilecek ve diğer kullanıcılar ile sosyalleşme imkânı sunacak.