Kral Şakir’in maceraları TV+ sponsorluğunda Vadistanbul AVM’ye taşınıyor

Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+; çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun katılımıyla, Vadistanbul’un ev sahipliğinde çizim atölyesi ve imza günü etkinliği düzenleyecek. 12 Haziran Pazar günü TV+’ın ana sponsorluğunda Vadistanbul’da gerçekleştirilecek etkinlikte Varol Yaşaroğlu, Kral Şakir’in hikayesini katılımcılara aktarırken, aynı zamanda çizim atölyesinde de çocuklarla bir araya gelecek.

Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+, karne heyecanı yaklaşırken çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor. Çocuklar için keyifli içerikler hazırlayan TV+’ın ana sponsorluğunda, 12 Haziran Pazar günü düzenlenecek bu özel etkinliğe ev sahipliği yapan Vadistanbul’da Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun katılımıyla çocuk çizim atölyesi ve imza günü etkinliği gerçekleştirilecek.

Vadistanbul zemin kat etkinlik alanında, 13.00-19.00 saatleri arasında yapılacak etkinlik kapsamında, TV+’ta en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Kral Şakir içeriği üzerinden bir görsel dünya oluşturulacak. Kral Şakir Maskot ekibinin eğlenceli gösterilerine de sahne olacak bu ücretsiz etkinlikte Varol Yaşaroğlu, çocuklara Kral Şakir’in hikayesini aktaracak, aynı zamanda çizim atölyesinde deneyimlerini paylaşacak.

 

Program Akışı

13.00 Kral Şakir Maskot Ekibi Show

14.00 Varol Yaşaroğlu ile Kral Şakir Karakterleri Çizim Atölyesi

15.00 Kral Şakir Maskot Ekibi Show

15.45 Varol Yaşaroğlu Kitap İmza

17.15 Yüz Boyama ve Çizim Atölyesi

18.15 Kral Şakir Maskot Ekibi Show

 

Varol Yaşaroğlu Hakkında

1968 yılında İzmir’de doğan Varol Yaşaroğlu, İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1989 yılında mezun oldu, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Para Banka Bölümü’nde master yaptı. “Bilişim dünyası ile mizah dünyasını birleştiren” kreatif uygulamaları ile projeler üreten ve Grafi2000 Prodüksiyon firmasının kurucusu olan Yaşaroğlu, firması ile “Grafi2000.com” internet sitesi, “Koca Kafalar ile Baba Haber Bülteni”, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” TV dizisi, “Benim Adım Gültepe” TV dizisi, “Fırıldak Ailesi”, “Kral Şakir”, “Süper 1 Takım”, “Çürük Ali ve Mikrop Necati” dizileri ile “Fırıldak Ailesi-Batsın Bu Orta Dünya”, “Kral Şakir-Oyun Zamanı” ve “Kral Şakir-Korsanlar Diyarı” sinema filmleri gibi birçok projeye imza attı.