İngiltere Premier Lig’de zirve mücadelesi TV+’ta

Türkiye’nin sevilen televizyon platformu TV+, spor şöleni sunmaya devam ediyor. Dünyanın en önemli futbol ligi olarak değerlendirilen İngiltere Premier Lig’de şampiyonluk yarışının en kritik maçı TV+’ta yayınlanacak. Lider Manchester City, 1 puan gerisindeki Liverpool’u evinde ağırlayacak. 10 Nisan’daki mücadele, TV+’ta futbolseverlerle buluşacak.

Sporda en iyilerin buluşma noktası TV+’ta spor şöleni hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en değerli futbol ligi İngiltere Premier Lig’de şampiyonluk heyecanı TV+’ta yaşanıyor. Premier Lig’de sezonu domine eden iki takım kozlarını TV+’ta paylaşacak. Puan sıralamasında zirvede yer alan Manchester City, 1 puan gerisinden gelen Liverpool’u 10 Nisan Pazar günü evinde ağırlayacak. Karşılaşma, S Sport’ta saat 18:30’da naklen yayınlanacak.

Arsenal ile Liverpool kozlarını TV+’ta paylaşacak

Nisan ayında İngiltere’nin en önemli mücadelelerinden biri de yine TV+ ekranlarında olacak. 20 Nisan’da oynanacak Arsenal-Manchester United maçı da TV+’ta futbolseverlerle buluşacak. İngiltere Premier Lig’in yanı sıra İtalya Serie A’daki tüm maçlar da TV+ ekranlarında sporseverlerin beğenisine sunulacak.

Formula 1’de heyecan TV+’ta devam ediyor

Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda 2022 heyecanı da Nisan ayında TV+’ta yaşanmaya devam edecek. Avusturalya’ya taşınan mücadele, 10 Nisan Pazar günü sabah saat 08:00’de S Sport 2’de naklen yayınlanacak. Nisan ayında ayrıca Emilia Romagna Grand Prix heyecanı da TV+’ta yaşanacak.

 

TV+ Nisan Ajandası

PREMİER LİG

10 Nisan             Manchester City – Liverpool (S Sport – saat 18:30)

19 Nisan             Liverpool – Manchester United

20 Nisan             Chelsea – Arsenal

23 Nisan             Arsenal – M. United

 

FORMULA 1

10 Nisan             Avustralya Grand Prix (S Sport 2- saat 08:00)

24 Nisan             Emilia Romagna Grand Prix

 

SERIE A

18 Nisan             Napoli – Roma

24 Nisan             İnter – Roma