GNÇ’den Madame Tussauds ön gösterimi

GNÇ uygulamasıyla gençler kazanmaya devam ediyor. Şimdi de İstanbul’daki Madame Tussauds’da sadece gençlere özel ayrıcalıklar sunuyor. Müzede heykeli olan ünlüler hakkında düzenlenen sorulara doğru yanıt veren ilk 50 kişiye çift kişilik ön gösterim hediye ediliyor. Ayrıca GNÇ’den 1 bilet alana 1 bilet de bedava olacak.

Dünyanın en ünlü balmumu heykel müzesi Madame Tussauds’nun 21. merkezi 28 Kasım’da İstanbul’da Beyoğlu Grand Pera’da açılıyor. Müze açılışı henüz gerçekleşmeden Türkiye’nin gençlik kulübü GNÇ, 50 şanslı genci bir arkadaşıyla birlikte 24 Kasım’da düzenlenecek ön gösterime davet ediyor.

GNÇ’den 50 gence çift kişilik davetiye

Madam Tussauds ön gösterimine gitmek isteyen gençlerin tek yapması gereken GNÇ uygulamasına girip müzede heykeli olan ünlülerden seçilen beşi ile ilgili sorulara yanıt vermek olacak. GNÇ uygulaması üzerinden yapılan eğlenceli kurguda soruları doğru cevaplayan ilk 50 GNÇ’liye çift kişilik ön gösterim davetiyesi armağan edilecek.

1 alana 1 bedava

Ön gösterim sürprizinin yanı sıra GNÇ, gençler için müzeye giriş avantajı sunan bir kampanya daha hazırladı. 28 Şubat 2017’ye kadar geçerli olacak kampanya kapsamında GNÇ’lilerin aldığı her 1 bilete 1 bilet hediye edilecek. Bu ayrıcalıktan yararlanmak için GNÇ uygulamasından kampanya şifresi alarak, müze girişinde göstermek yeterli. Müzenin giriş ücreti yetişkinler için 48 TL, öğrenciler için 37 TL.