Futbolun Devleri Turkcell’in Desteğiyle Türkiye’de

Kulüpler Birliği Vakfı’nın ev sahipliği yaptığı ve futbol dünyasının birbirinden önemli isimlerinin katılacağı Uluslararası Futbol Zirvesi, Turkcell’in ana sponsorluğunda 28 Ocak Perşembe günü (yarın) gerçekleşecek. Uluslararası Futbol Zirvesi’nin katılımcıları arasında FIFA İcra Kurulu Başkanı Şenes Erzik, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Chelsea Başkanı Bruce Buck, Atletico Madrid Eş Sahibi Miguel Angel Gil gibi isimler yer alacak.

Turkcell’in ana sponsorluğunda düzenlenen ve spor dünyasının birbirinden önemli isimlerinin katılacağı Kulüpler Birliği Vakfı Uluslararası Futbol Zirvesi 28 Ocak Perşembe günü (yarın) İstanbul’da gerçekleşecek. Birçok önemli spor adamının konuşmacı olarak katılacağı zirvede Türk futbolunun geleceği konuşulacak.

Uluslararası ve ulusal birçok futbol adamının konuşma yapacağı Futbol Zirvesi, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın konuşması ile 09.45’te başlayacak. Gün boyu dört ayrı oturumda gerçekleşecek zirvede FIFA İcra Kurulu Üyesi Şenes Erzik, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ,  Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Chelsea Başkanı Bruce Buck, Atletico Madrid Eş Sahibi Miguel Angel Gil, İngiliz futbol adamı Peter Kenyon gibi önemli isimler yer alacak.

Zirve’de Avrupa liglerinin yönetim modelleri, futbol ekonomisinin gelişimi, dijital ve mobil medyanın futbola etkisi ve futbolu bir deneyime dönüştürmenin önemi gibi konular konuşulacak