Formula 1’de şampiyon TV+’ta belli oluyor

Türkiye’nin sevilen televizyon platformu TV+, spor şöleni sunmaya devam ediyor. F1‘de Aralık ayı içinde gerçekleştirilecek Suudi Arabistan ve Abu Dhabi Grand Prix’leriyle şampiyon belli olurken NBA’de mücadele dolu maçlara sahne olacak. Ayrıca Avrupa’nın en önemli futbol liglerindeki keyifli maçlar, Aralık ayında TV+’ta futbol severlerle buluşuyor. İngiltere Premier Ligi’nde Conte ile yeni bir döneme giren Tottenham’ın Liverpool’u ağırlayacağı karşılaşma canlı olarak TV+’ta yayınlanırken Serie A’da ise ligin ilk iki sırasında yer alan Milan ve Napoli şampiyonluk yolunda kozlarını paylaşacak.

Sporda en iyilerin buluşma noktası TV+’ta spor şöleni hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en önemli spor organizasyonları Formula 1 ve NBA’in yanı sıra Avrupa’nın en değerli futbol ligi İngiltere Premier Lig’in ve İtalya Serie A’nın heyecanı TV+’ta futbol severlerle buluşuyor.

 

Formula 1’de son viraja giriliyor

Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonlarından biri olarak değerlendirilen Formula 1’de şampiyon TV+’ta belli olacak. Sezonun son yarışlarından Suudi Arabistan Grand Prix’si 5 Aralık’ta, Abu Dhabi Grand Prix’si ise 12 Aralık’ta TV+’ta yayınlanacak.

TV+’ta Aralık ayı boyunca futbolun yanı sıra NBA heyecanı da ara vermeden devam edecek. Aralık ayı boyunca birbirinden çekişmeli karşılaşmalar TV+’ta basketbol severlerle buluşacak.

 

Milan’ın rakibi Napoli

Serie A’da sonucu en çok merak edilen karşılaşmalarından biri daha futbol severlerle buluşacak. Ligin seyrini değiştirecek maçta lider Napoli, 19 Aralık’ta Milan’a konuk olacak.

 

TV+ Aralık Ajandası

 Formula 1

5 Aralık | Suudi Arabistan GP

12 Aralık | Abu Dhabi Grand Prix

 

Premier Lig

19 Aralık | Tottenham – Liverpool

26 Aralık | Manchester City – Leicester City

28 Aralık | Leicester City – Liverpool

 

İtalya Serie A

4 Aralık | Roma – Inter

19 Aralık | Milan – Napoli