Formula 1 kapılarını TV+’ta açıyor

Dünyanın en iyi futbolcularının forma giydiği Premier Lig ve dünyanın en büyük basketbol yıldızlarının oynadığı NBA heyecanı, sporun en iyilerinin buluşma noktası olan TV+’ta Formula 1 heyecanı başlıyor. Dünyanın en önemli motorsporları yarışının açılış mücadelesi olan Avustralya GP’si 25 Mart Pazar koşulacak. Saat 08.15’te başlayacak yarış TV+’tan naklen yayınlanacak.

Turkcell’in hem evden hem de mobil cihazlardan izlenebilen, dünyanın en güzel televizyonu TV+, sporun en iyilerini ekranlara getirmeye devam ediyor. Kendi alanlarının en iyi organizasyonlarının resmi yayıncısı olan TV+’ta, basketbolun en büyük yıldızlarının forma giydiği NBA heyecanı devam ediyor. TV+’ta ayrıca dünyanın en önemli motorsporları yarışı Formula 1 heyecanı da tüm sezon boyunca yaşanacak

Formula 1’in açılış yarışı olan Avustralya Grand Prix’si, 25 Mart Pazar günü Avustralya Melbourne Grand Prix Pisti’nde koşulacak. Sezonun ilk yarışının antrenman ve sıralama turları 24 Mart Cumartesi günü, asıl yarış heyecanı ise 25 Mart Pazar günü TV+’ta naklen yaşanacak.

Premier Lig’den Formula 1’e, NBA’den, Moto GP’ye kadar sporun en iyilerini izlemek isteyen sporseverler, ev için ‘Aile Paketi’ni, mobil için ise içinde TV+’a özel internetin de dahil olduğu ‘Full TV+ Paketi’ni tercih ederek bu liglerin heyecanını yaşayabilirler.

TV+ CANLI YAYINLARI

20 MART SALI

04.30   Golden State Warriors – San Antonio Spurs

21 MART ÇARŞAMBA

03.00   Oklahoma City Thunder – Boston Celtics

22 MART PERŞEMBE

02.00   Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers


23 MART CUMA

03.00   LA Lakers – New Orleans Pelicans

24 MART CUMARTESİ

03.30   Utah Jazz – San Antonio Spurs

06.00   Formula 1 Avustralya Antrenman Turları

09.00   Formula 1 Avustralya Sıralama Turları

25 MART PAZAR

01.00   Minnesota Timberwolves – Philadelphia 76er’s

08.15   Formula 1 Avustralya GP

22.30     San Antonio Spurs – Milwaukee Bucks