fizy ve TV+’tan #EvdeHayatVar konserlerinin bu akşamki konuğu Gripin

Turkcell, Türkiye’nin sevilen müzisyenlerini evlerinden hayranlarıyla buluşturmayı sürdürüyor. fizy ve TV+ uygulamaları üzerinden yayınlanan #EvdeHayatVar konserlerinin bu akşamki konuğu Türk rock müziğinin güçlü grubu Gripin olacak. Konserde bir de ilke imza atılacak

Dijital operatör Turkcell, #EvdeHayatVar projesiyle evdeki her yaştan insanın hayatına değer katmaya devam ediyor. Türkiye’nin en güçlü seslerini dinleyicilerle evlerde buluşturan etkinliğin bu akşamki konuğu Türk rock müziğinin öne çıkan grubu Gripin olacak. fizy ve TV+ uygulamalarından yayınlanan performanslar ünlü isimlerin evlerinden gerçekleşiyor ve ekran başındaki yüz binlerce kişi müziğin tadını evlerinde çıkarıyor.

Can Ozan, Tepki, Simge, Ersay Üner, Irmak Arıcı, Bilal Sonses ve Feride Hilal Akın gibi isimlerin yer aldığı performans serisi bu akşam 21.30’da Gripin ile devam edecek. Sonraki günlerde #EvdeHayatVar konserleri sürpriz müzisyenlerle evlere konuk olmayı sürdürecek.

Bu akşamki Gripin performansı diğerlerinden farklı olacak ve bir ilk gerçekleşecek. Grubun tüm üyelerinin evlerinden ayrı ayrı yaptığı vokal ve enstrüman kayıtları birleştirilecek ve bir konser yayını haline getirilecek.

1999 yılında kurulan Gripin, 2004 yılında ses getiren albümü “Hikayeler Anlatıldı” ile müzik piyasasına giriş yaptı. Kısa sürede Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından biri haline gelen Gripin; “Boşver”, “Böyle Kahpedir Dünya”, “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” ve “Aşk Nerden Nereye” isimli şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Birçok prestijli ödül töreninde “En İyi Grup” ödülünü alan Gripin; Pamela Spence, Emre Aydın ve Ferman Akgül gibi isimlerle düet yaptı ve televizyon dizileri için bestelere imza attı.