fizy, Game+ ve lifebox’la basketbolseverler “The NBA Exhibition” heyecanı yaşıyor

Türkiye’de sporun en büyük destekçisi Turkcell, dijital ürün ve servislerinden fizy, Game+ ve lifebox ile Hupalupa, Ataşehir Metropol İstanbul’da 31 Aralık’a kadar ziyarete açık olacak dünyanın bir numaralı basketbol ligi NBA’in etkileşimli sergisi “The NBA Exhibition”da basketbolseverlere eğlenceli bir dijital deneyim sunacak.

Türkiye’de sporun en büyük destekçisi Turkcell, Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy, oyun platformu Game+ ve kişisel bulut depolama hizmeti lifebox gibi dijital ürün ve servisleriyle dünyanın bir numaralı basketbol ligi NBA’in etkileşimli sergisi The NBA Exhibition’da sergi alanında dijital deneyim alanlarıyla basketbolseverleri ağırlıyor. 31 Aralık’a kadar Hupalupa, Ataşehir Metropol İstanbul’da yer alacak eğlenceli serginin ziyaretçileri, Turkcell’in hazırladığı dijital deneyim alanlarıyla keyifli anlar yaşıyor.

Açılışına NBA yöneticilerinin yanı sıra Hırvatistan’ın efsane basketbolcularından, Boston Celtics’te başarılı bir kariyere imza atmış Dino Radja’nın da katıldığı büyük sergide ziyaretçiler, NBA oyuncularına ait orijinal imzalı forma, ayakkabı ve top gibi özel eşyaları yakından görme fırsatını yakalıyor. fizy, Game+ ve lifebox’un dijital deneyimlerle renk kattığı serginin bölümlerinde orijinal formaların yanı sıra Michael Jordan, Lebron James, Giannis Antetokounmpo gibi efsane isimlerin el ve ayak izleri de sergileniyor. Ziyaretçiler bu kısımda kendileriyle efsane isimlerin el ve ayak boyutlarını kıyaslayabiliyor. NBA heyecanının eğlenceli uygulamalarla deneyimlendiği sergide potaya smaç basan ziyaretçiler çektirdikleri fotoğraflarla bu eşsiz anları ölümsüzleştirebiliyor. Çekilen fotoğraflar lifebox ile kullanıcının mailine anında iletiliyor.

 

“Sporun heyecanını yaşatıyor ve büyütüyoruz”

Sergiyi ziyaret eden Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, “Milyonların ilgiyle takip ettiği NBA’in bu eğlenceli ve ilginç sergisinde, fizy, Game+ ve lifebox gibi markalarımız ve bu kapsamda sunduğumuz ürünlerimizle heyecana ortak oluyoruz. Amacımız, sergiye gelenlerin bu heyecanı dijital olarak da yaşaması. Turkcell olarak her zaman sporun ve sporcunun ve gençlerin yanında yer alarak, bu gibi etkinliklerle sporun heyecanını yaşatmaya ve büyütmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Sergi 20 farklı deneyim alanıyla ziyaretçilere açık

The NBA Exhibition, aile boyu eğlence için NBA Giriş Tüneli, Measure Up!, Draft Combine, NBA Memorabilia, Ar Photo Booth, 360 Video, Slam Dunk Selfie, Hoop Arcade, Table Basketball, Make or Miss!, Global Hoop, NBA VR, NBA 2K23, Jr.NBA Skills Challenge, Shoot!, NBA Stage, NBA Jersey Zone gibi 20 farklı ayrı bölümde NBA’in heyecanlı, renkli ve dinamik dünyasını ziyaretçilerle buluşturuyor.