fizy 2023’ün ‘EN’lerini açıkladı

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy, her yıl olduğu gibi 2023’te de müzik tutkunlarının tercihi oldu. Bu yıl fizy’de en çok dinlenen sanatçılar arasında Semicenk ilk sırada yer alırken, müzik severler en çok Mert Demir’in ‘Antidepresan’ adlı şarkısını dinledi.   2022’nin şampiyonu bu yıl 5’inci sırada fizy’nin en çok dinlenen sanatçılar listesinde zirveye oturan Semicenk’i sırasıyla Sezen Aksu, Müslüm Gürses ve Mabel Matiz izledi. Geçen yılbaşında açıklanan 2022 listesinde birinci olan Sefo ise bu yıl 5’inciliğe geriledi.   En çok dinlenen ilk 5’in 3’ü Semicenk’in fizy dinleyicilerinin en çok dinlediği şarkılar listesinin ilk 5’ini ise adeta Semicenk kapattı. İlk sıradaki Mert…

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy, her yıl olduğu gibi 2023’te de müzik tutkunlarının tercihi oldu. Bu yıl fizy’de en çok dinlenen sanatçılar arasında Semicenk ilk sırada yer alırken, müzik severler en çok Mert Demir’in ‘Antidepresan’ adlı şarkısını dinledi.

 

2022’nin şampiyonu bu yıl 5’inci sırada

fizy’nin en çok dinlenen sanatçılar listesinde zirveye oturan Semicenk’i sırasıyla Sezen Aksu, Müslüm Gürses ve Mabel Matiz izledi. Geçen yılbaşında açıklanan 2022 listesinde birinci olan Sefo ise bu yıl 5’inciliğe geriledi.

 

En çok dinlenen ilk 5’in 3’ü Semicenk’in

fizy dinleyicilerinin en çok dinlediği şarkılar listesinin ilk 5’ini ise adeta Semicenk kapattı. İlk sıradaki Mert Demir’in ‘Antidepresan’ adlı şarkısının ardından sırasıyla Semicenk’in ‘Yan Yana’, ‘Canın Sağ Olsun’ ve ‘Pişman Değilim’i geldi. 5’inci sıraya ise Simge ‘Aşkın Olayım’ ile yerleşti.

 

fizy dinleyicileri podcast’leri de boş geçmedi

fizy kullanıcıları 2023’te podcast yayınlarına da yoğun ilgi gösterdi. fizy’e özel içerikleriyle dikkat çeken ‘Ortamlarda Satılacak Bilgiler’ ve ‘Hande Kazanova ile Astropodcast’  ile ‘Kendine İyi Davran’ en çok dinlenen podcast’lerde ilk 3’te yer aldı.