Fenerbahçe Beko’nun EuroLeague Play-Off’larındaki nefes kesen karşılaşmaları TV+’da

Türkiye’nin sevilen televizyon platformu TV+, sporun her branşında kaliteli içerikleri ekranlara getirmeye devam ediyor. EuroLeague’de kupanın en önemli adaylarından biri olan Fenerbahçe Beko, daha önce elde ettiği şampiyonluk başarısını tekrarlamak için parkeye çıkıyor. EuroLeague’in nefes kesen karşılaşmaları da TV+ ekranlarında sporseverlerle buluşuyor.

Sporda en iyilerin buluşma noktası TV+, birbirinden kaliteli içerikleri sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Avrupa basketbolunun en prestijli arenası olan EuroLeague’deki temsilcimiz Fenerbahçe Beko, çeyrek final eşleşmesinde Yunanistan temsilcisi Olympiakos ile karşı karşıya geliyor. Final Four yolundaki bu kritik mücadeleler, S Sport ve S Sport2 ekranlarında TV+ ile sporseverlerle buluşuyor.

3 galibiyete ulaşan takım adını Final Four’a yazdıracak

Avrupa basketbolunun en önemli takımlarından biri olan ve normal sezonu lider tamamlayan Olympiakos ile Final Four için mücadele edecek olan temsilcimiz Fenerbahçe Beko, turnuvadaki tecrübesiyle fark yaratmak istiyor. Kaliteli isimlerden kurulu kadrosu ve EuroLeague Şampiyonu apoletiyle parkeye çıkacak olan sarı lacivertli ekip, Kaunas biletini almak için mücadele edecek. Birbirinden özel anlara sahne olacak Fenerbahçe Beko – Olympiakos eşleşmesi, tüm heyecanıyla TV+’da.

 

TV+ Sport/S Sport2 kanalı canlı yayın takvimi

26 Nisan Çarşamba / S Sport2 21:45

Olympiakos – Fenerbahçe Beko

28 Nisan Cuma/ S Sport2 21:30

Olympiakos – Fenerbahçe Beko

3 Mayıs Çarşamba/ S Sport2 20:45

Fenerbahçe Beko – Olympiakos