Fatma Turgut şarkılarını fizy’ye özel söyledi

Türkiye’nin en bilinen müzik platformu fizy, kullanıcılarını yepyeni sürprizlerle buluşturmayı sürdürüyor. Özel performansları dinleyicilerinin beğenisine sunan fizy, ilk akustik video çalışmasını tamamladı. Fatma Turgut’un mini bir konser verdiği bu özel video çalışması Fatih’teki Sultan Sarnıcı’nın tarihi atmosferinde gerçekleşti.

Türkiye’nin en popüler müzik uygulamalarından fizy, kullanıcılarını yeniliklerle ve sürprizlerle buluşturmayı sürdürüyor. Müzikseverlerin beğenisine sunulan ve Fatma Turgut’un seslendirdiği fizy’ye özel ilk akustik özel video çalışmasının çekimleri Fatih’teki Sultan Sarnıcı’nın tarihi atmosferinde gerçekleştirdi.

Fatma Turgut’un akustik performansına http://konser.fizy.com/fatmaturgut/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Fatih’teki Sultan Sarnıcı’nda gerçekleştirilen çekimlerde İlkbahar’da Kıyamet şarkısı ilk kez fizy’de akustik versiyonuyla yer alırken, Fatma Turgut çekime özel Sen Ona Aşıksın (Albüm: Levla’nın Hikayesi), İlkbaharda Kıyamet (Yeni solo single), Son Perde (Nilüfer Cover’ı), Ağlamam Zaman Aldı (Albüm: Levla’nın Hikayesi), Mey (Model single) ve Yalnızlık Senfonisi (Albüm: Diğer Masallar) şarkılarını da söyledi.

Uygulamayı yükleyen herkes fizy’i 1 ay boyunca kullanabiliyor

Videolara, fizy mobil uygulamasındaki fizy listelerden videolar sekmesine ve oradan videolu listelere girip fizy performansı seçerek ulaşmak mümkün. Uygulamayı yükleyen her kullanıcının 1 ay boyunca deneyimleyebildiği fizy, herkesin kullanımına açık olup Turkcell’liler ise mobil internet kotasından düşmeden müzik dinleyebiliyor.

fizy hakkında

Herkesin kullanımına açık olan fizy’de 1 ay süresince deneyimleme imkânı sunulurken Turkcell’liler internetinden harcamıyor. 8 milyon indirilme sayısına ulaşan fizy, sade ve kullanıcı dostu ara yüzüyle Türkiye’nin en bilinen müzik platformu olmasıyla dikkat çekiyor. Kullanıcılar fizy’de ruh haline göre müzik, video klip ve kendi zevklerine uygun öneri, akıllı arama yeteneği, sanatçı sayfalarına hızlı erişim, şarkı ve video karışık çalma listesi yaratabilme özelliklerini bir arada bulabiliyor. Kilitli ekranda ya da arka planda iken video oynatabilme özelliği de sunan fizy, çevrimdışı özelliği ile uçak ve metro gibi yerlerde de dinlenebiliyor. Rakiplerinden farklılaşan ürün özelliklerinin yanında fizy, kendine has samimi ve esprili diliyle kullanıcılarına ulaşıyor.