Dünyanın konuştuğu 50 dizi TV+’ta!

Türkiye’nin yerli dijital televizyon platformu TV+, son dönemin en popüler dizilerini ekranlara taşımaya devam ediyor. Mayıs ayıyla beraber 50 farklı dizi TV+ ekranlarına geliyor. Maceradan bilim kurguya, dramadan komediye tüm popüler diziler, yüksek görüntü kalitesiyle TV+’ta izlenebilecek.

Blindspot, Vikings,Legion, The Following… Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ekranlara damgasını vuran tüm yeni diziler artık TV+’ta…  Telefon, tablet, TV ve bilgisayardan izlenebilen dijital televizyon platformu TV+’ta dizi dünyası hızla genişliyor. Dilediği yerden dizi izlemek isteyenlerin gözde platformu TV+’a abone olanlar, en popüler programlara ücretsiz olarak erişebiliyor.

 

Beowulf, Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta

Dünyanın konuştuğu tüm dizileri portföyüne katan TV+, 50 farklı diziyle izleyicilerin karşısında. Bu dizilerin başında ise “Beowulf, Ölümsüz Savaşçı” var. Fantastik ve bilim kurgu türünün merakla beklenen dizisi, Filmbox işbirliğiyle Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta ekranlara geliyor. ABD yapımı olan dizi, Angelina Jolie, Anthony Hopkins ve Robin Wright gibi yıldızlarıyla popülerliğini yitirmezken, yayımlandığı ilk günden bu yana “en çok konuşulanlar” listesinde de yer alıyor.

 

TV+’taki yenilikler bununla da sınırlı değil. Ünlü oyuncuları ve çarpıcı senaryolarıyla izleyicilerin gözünü ayıramadığı birçok dizi de artık TV+ dünyasında yer alıyor. Aralarında Legion, Blindspot, The Following, Vikings, Ash vs Evil Dead, Crossing Lines, Medici: Masters of Florence gibi dizilerin yer aldığı 50 farklı dizi, orijinal dilinde veya Türkçe olarak izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

 

TV+’ın yeni dizileri ve tüm yayın içeriği için www.tvplus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.