Dünyaca ünlü çocuk kanalı Boomerang TV+’ta

Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, Çocuk kategorisini yeni kanallar ve içeriklerle zenginleştirmeye devam ediyor. Ocak ayında dünyaca ünlü çocuk kanalı Boomerang’ın da eklenmesiyle platformdaki çocuk kanalı sayısı 11’e yükseldi.

Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, zengin içeriği ve kanallarıyla her yaştan kullanıcı tarafından ilgiyle izleniyor. Yerli ve yabancı kanallarına yenilerini ekleyen platform, çocuk izleyicilerine de yeni kanal ve içerikler sunmaya devam ediyor. TV+’ta yakın zamanda yayınlanmaya başlayan “Moonbug Kids” çocuk kanalından sonra “Boomerang” da Ocak ayı itibarıyla platformun Çocuk kategorisindeki yerini aldı.

 

Yüzlerce yeni içerik

Dünya genelinde yerli ve yabancı en kaliteli içerikleri izleyicilerine sunan TV+’a, çocuk kanalı Boomerang’ın yanı sıra Kral Şakir, Alis & Lewis ve Grizzy & The Lemmings gibi abonelikle izlenebilen (SVOD) yepyeni içerikler de eklendi. Sektöründe liderliği hedefleyen TV+, 2023 yılında da yeni kanalları ve birbirinden eğlenceli içerikleriyle çocuklara keyifli anlar yaşatmaya devam edecek.

 

TV+’taki çocuk kanalı sayısı 11 oldu

Her yaştan izleyici kitlesine kaliteli içerikler sunma anlayışıyla içeriklerini zenginleştiren TV+, her yaşa uygun çocuk kanalı kategorisiyle de miniklere zengin bir seçki sunuyor. DISNEY JUNIOR, NICKTOONS, DA VINCI, BABY TV, DUCK TV, MOONBUG KIDS gibi premium kanalları çocuklarla buluşturan platformun, Boomerang ile yaptığı anlaşma sonrası toplam çocuk kanalı sayısı 11’e yükseldi.

 

Kahkahanın adresi Boomerang’da çocukları birçok içerik bekliyor

Kahkahanın adresi Boomerang’da; Tom & Jerry Show, Grizzy ve Lemmingler, Kral Şakir’in yanı sıra okul öncesi çocuklar ve aileler için hazırlanan Cartoonito Kuşağı da yepyeni çizgi filmlerle ekranlarda olacak. Cartoonito Kuşağı hafta içi her gün 08.30-16.00 arasında çocuklarla buluşuyor. CoComelon, Örümcek Lucas, Maşa ile Koca Ayı, Moley gibi çocukların keyifle takip ettiği çizgi filmlerin yanı sıra yıl boyunca Batwheels ve daha birçok farklı ve yeni çizgi film Cartoonito Kuşağı’nda çocuklarla buluşmaya devam edecek.

 

Boomerang hakkında

Warner Bros. Discovery’nin global bir çocuk markası olan Boomerang, 4-6 yaş aralığında kız ve erkek çocuklara ve ailelere odaklı çizgi filmleri 24 saat aralıksız sunan bir eğlence kanalı olarak öne çıkıyor. Boomerang bünyesinde Cartoonito Kuşağı, Tom ve Jerry Show, Grizzy ve Lemmingler, Cocomelon, Kral Şakir, Moley, Maşa ile Koca Ayı, Thomas ve Arkadaşları, Örümcek Lucas gibi en sevilen çizgi filmleri barındırıyor. Boomerang, Türkiye’de TV+ 123. kanal üzerinden izlenebiliyor.