Dergilik ile Hadi 100 bin TL dağıtacak

Mobil uygulama üzerinden Turkcell altyapısının gücüyle yüzbinlere aynı anda canlı yarışma heyecanı yaşatan Hadi, bu akşam Dergilik sponsorluğunda gerçekleşecek. Yarışmacılar, bugüne kadarki en yüksek para ödülü olan 100 bin TL için yarışacak. Dergilik uygulamasına giren ilk 100 bin kullanıcı Hadi için Joker hakkı kazanacak.

Sunucusu gerçek, heyecanı gerçek ve para ödülü gerçek, Türkiye’nin ilk mobil yarışması Hadi, hem eğlence hem de kazanç sağlamaya devam ediyor. Turkcell’in yerli iletişim ve yaşam platformu BiP işbirliği ile kazanma şansınızı katlayan yarışmanın bugünkü etabı Dergilik sponsorluğunda gerçekleşecek. Bu akşam, şimdiye kadarki en yüksek ödül olan 100 bin TL dağıtılacak. Akşamki yarışmanın ipucu, Dergilik uygulamasında yer alıyor.

 

İlk 100 bin kişiye Dergilik’ten Joker

 

Yarışmacıların, Hadi’nin 10 Aralık Pazartesi günü 20:30 yayınında kullanılabileceği ve sadece ilk 100 bin kişinin yararlanabileceği Joker, Dergilik uygulamasından alınabilecek. Joker hakkı olanlar, ilk 11 soruda yanlış yanıt verilmesi durumunda, yarışmaya devam etme şansı elde ediyor. Turkcell kullanıcıları ayrıca Dergilik uygulamasını ilk kez indirdiğinde 1 GB data paketi de kazanıyor.

 

Ödeme Paycell güvencesiyle gerçekleşiyor

 

Bilgi yarışması Hadi’de sunucu tarafından sorulan 12 soruya, 10 saniye içerisinde bir cevap vermeniz gerekiyor. 10 saniye içerisinde verilen cevap doğru ise bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor. Yarışmanın sonunda, tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılar, yarışma öncesinde ilan edilen para ödülünü eşit olarak paylaşacak. Kazanılan para ödülleri, Turkcell’in güvenli ödeme platformu Paycell’in altyapısı sayesinde banka hesaplarına aktarılacak.