Dergilik, 300 dergiye ulaştı

Türkiye’nin en popüler dergilerinin mobil cihazlardan okunabildiği Dergilik’e dahil edilen 13 yeni yayınla birlikte platformdaki dergi sayısı 300’e ulaştı. Şubat ayında 650 bin dergi indirme sayısını bulan Dergilik’te en çok “Eğlence” kategorisindekiler okundu. Uygulama sayesinde okuyuculara ister metroda veya uçakta, ister yurtdışında, dilediği yerde dilediği yayını cebinden ya da tabletinden okuma imkanı sunuluyor.

Zengin içeriğiyle Türkiye’nin en beğenilen okuma platformu haline gelen Dergilik, yeni eklenenlerle birlikte tam 300 farklı yayını okuyucularla buluşturuyor. Şubat ayında Platin, Ouattroruote, Oyungezer, Evo Türkiye, Fotoğraf Dergisi, OT, Ege Plus, EtiLife, Mazzam, Siyer Araştırmalar, Siyer Çocuk, Siyer İlim&Tarih&Kültür ve Tatumag olmak üzere 13 yayın daha eklenirken tam 650 bin dergi indirme sayısına ulaşıldı.

Şubat ayının galibi “Eğlence”

Kullanıcılarının okuma alışkanlıklarına göre Şubat ayının en çok tercih edilen kategorisi “Eğlence” oldu. Bu kategorinin altında ise sırasıyla en fazla; mizah içerikli Leman, 24 yıldır gezi ve keşif alanında yol göstericilik yapan Atlas ile kadınların yaşam stili belirleyicilerinden Cosmopolitan indirildi. Platformdaki 300 yayın; Mizah, Aile ve Çocuk, Dekorasyon, Bilim ve Teknoloji, İş Dünyası, Erkek, Hobi, Eğlence ve Kadın kategorilerinde yer alıyor. Dergilik’te bulunan dergilerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşılabiliyor. Bu sayede favori olarak belirlenenlere mobil cihazlardan her an erişim sağlamak mümkün oluyor.

Dilediğin yerde dilediğin zaman oku

Uygulamayla birlikte Turkcell’lilere diledikleri dergileri indirip okuyabilmeleri için kullanabilecekleri 5GB’lık mobil internet paketi de hediye ediliyor. Sadece Turkcell’liler değil, diğer operatör müşterileri tarafından da kullanılabilen Dergilik, bugüne kadar yaklaşık 1 milyon kez indirildi. Okuyucuların, ister yurtdışında ister yurtiçinde olsun bulunduğu yerden dilediği yayına ulaşma imkanı bulduğu Dergilik, uçak ya da metroda çevrimdışı iken de okuma özelliği sunuluyor. Uygulama Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor.

Turkcell’liler ek ücret ödemiyor

Turkcell bireysel müşterileri Dergilik’teki içeriğin tamamına ek bir ücret ödemeden erişme imkanına sahipler.  Diğer operatör kullanıcıları ise Appstore ve GooglePlay üzerinden tüm dergilere erişim sağlayabilecekleri paket için aylık 14.99 TL ödüyorlar. Ayrıca dergileri tek tek satın alma imkanı da sunuluyor. Uygulamaya giriş yapmak için telefon numarası yazıldıktan sonra SMS ile gelen 4 haneli şifrenin girilmesi yeterli.