Çocuklar ‘Turkcell Çocuk’ paketleriyle tatilin keyfini çıkarıyor

Turkcell, sömestrde de çocukların internet ve iletişim ihtiyaçlarına güvenli çözümler sunuyor. 7-15 yaş arasındaki öğrenciler, yarıyıl tatilinin tadını zengin içerikli Turkcell Çocuk paketleriyle çıkarırken, ebeveynler de çocuklarının internet kullanımını rahatlıkla kontrol edebiliyor. Çocukların ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına yönelik sunulan Turkcell Çocuk paketlerini tercih edenler, cazip fırsatlardan ve ücretsiz 2 aylık YouTube Premium üyeliğinden faydalanıyor.

Turkcell, yarıyıl tatilinde internette zaman geçirecek 7-15 yaş arasındaki çocuklara Turkcell Çocuk paketleriyle güvenli iletişim imkânı sunuyor. Aile profili ile açılan Bol GB’lı paketler, çocukların interneti güvenli şekilde kullanımına imkân sağlarken, ebeveynlerin güvenlik endişelerine de çözüm sunuyor. Paketler, çocukların; arama veya aranmalarını yönetebileceği ‘Çocuğum Güvende’, istenmeyen reklamları engelleyen ‘Reklam Engelleme’, interneti güvenli şekilde kullanmalarını sağlayan ‘Güvenli İnternet’, ailelerin çocuğum nerede endişesini ortadan kaldıran ‘BiP Konum Takip’, ve fatura aşımının önüne geçen ‘Aşımsız Tarife’ özellikleriyle öne çıkıyor.

Turkcell Çocuk paketleriyle ebeveynlere çocuklarının telefonla geçireceği zamanı düzenleyebilecekleri ‘Zaman Yönetimi’ özelliği de ücretsiz sunuluyor. Bu özellik ile ebeveynler belirli bir saat dilimi için tüm aramaları ya da internet kullanımını engelleyebiliyor.

 

YouTube iki ay reklamsız

Turkcell Mutlu Çocuk 5 GB ve Turkcell Mutlu Çocuk 10 GB olmak üzere iki seçenekten oluşan Turkcell Çocuk paketlerini tercih eden kullanıcılar 2 aylık YouTube Premium hediyesi de kazanıyor ve YouTube’daki içerikleri 2 ay boyunca reklamsız izleyebiliyor. 5 GB’lık paket; ek 2 GB sosyal medya kullanımı, 750 dakika konuşma, 1250 SMS hakkının yanı sıra sınırsız BiP kullanımı ve 3 ay ücretsiz reklam engelleme servisi avantajlarıyla aylık 95 TL’ye satın alınabiliyor. Yine aynı özellikleri içeren 10 GB pakete ise aylık 125 TL’ye ulaşmak mümkün.

 

Turkcell uygulamasıyla yönetim kolaylığı

İlk kez Turkcell tarafından sunulan çocuk paketleri, Turkcell uygulaması üzerinden kullanım kolaylığıyla ebeveynlere verimli bir deneyim sunuyor. Paketlerden, Turkcell’den yeni hat alan veya numarasını Turkcell’e taşıyanların yanı sıra mevcut Turkcell kullanıcıları da faydalanabiliyor. Paketleri satın almak için MERNİS sorgusu ile ebeveyn-çocuk ilişkisinin kurulması ve yaş kriterlerinin sağlanması yeterli oluyor. Paketlerle ilgili detaylara https://www.turkcell.com.tr/cocuk-paketleri/  adresinden ulaşılabilir.