BiP’ten büyük ödüllü yarışmalara devam

Türkiye’de bilgi yarışması geleneğini kökten değiştiren ilk mobil canlı bilgi yarışması Hadi, 2019’da da büyük ödül alışkanlığını sürdürüyor. BiP’in katkılarıyla gerçekleşecek fenomen yarışma Hadi’de, bu kez para ödülü tam 50 bin TL. Her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin yerli iletişim ve yaşam platformu BiP, Hadi kanalından herkese joker desteği vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin bağımlılık yapan canlı ve heyecanlı mobil bilgi yarışması Hadi, büyük ödüller vermeye devam ediyor. Türkiye’nin yerli iletişim ve yaşam platformu BiP’in katkılarıyla düzenlenecek olan 20 Ocak gecesi Hadi’de, 50 bin TL para ödülü kazanan yarışmacılar arasında paylaştırılacak.

BiP’ten herkese joker desteği

Hadi’de herkes kazansın diye joker desteği de yine Türkiye’nin yerli iletişim ve yaşam platformu BiP’ten gelecek. 20 Ocak’ta BiP Hadi kanalı üzerinden herkesin alabileceği jokerlerle yarışma heyecanı daha uzun sürecek.

Hadi Bilgi Yarışması

Her gün yüz binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen bilgi yarışması Hadi’de sunucu tarafından sorulan 12 soruya, 10 saniye içerisinde bir cevap vermeniz gerekiyor. 10 saniye içerisinde verilen cevap doğru ise bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor. Yarışmanın sonunda, tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılar, yarışma öncesinde ilan edilen para ödülünü eşit olarak paylaşıyor.