BiP’te 10 ayda 102 milyar mesajlaşma yapıldı

Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP, herkesin rahatlıkla kullanabileceği arayüzü ve kesintisiz iletişim altyapısıyla milyonların tercihi olmaya devam ediyor. BiP’in 2022 yılı toplam mesajlaşma sayısı 102 milyar, arama sayısı ise 124 milyona ulaştı. Uygulama marketlerinde üst sıralara yerleşen BiP, toplamda 97 milyondan fazla indirildi.

Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP’e olan ilgi gün geçtikçe artıyor. BiP, sadeleşen menüsü ve erişilebilirlik seviyesiyle kullanıcılarına kolay ve hızlı bir deneyim sağlıyor. BiP, arayüzü, gizlilik politikası ve sunduğu ek özelliklerle de benzer uygulamalara fark atıyor.

Kullanım oranı katlanarak artan uygulama bugüne kadar 97 milyondan fazla indirildi. BiP’in 2022 yılı toplam mesajlaşma sayısı 102 milyar, arama sayısı ise 124 milyon oldu.

 

Hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor

192 ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşan BiP, sunduğu özelliklerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. BiP’teki ‘Durum’ özelliği sayesinde kullanıcılar, Durum menüsüne tıklayarak video veya fotoğraflarını durum olarak paylaşabiliyor. BiP’in ‘Grup Taşıma’ özelliği sayesinde, daha önceki mesajlaşma uygulamasında kalan gruplar ve sohbet geçmişleri kolayca BiP’e aktarılabiliyor. Ayrıca BiP’te 15 kişiye kadar HD kalitesinde sesli ve grup görüntülü görüşmenin yanı sıra HD fotoğraf paylaşım seçeneği de var. BiP’in kullanıcı verileri, Türkiye’deki yüksek güvenlikli veri merkezlerinde korunuyor.

 

BiP Web ile yüksek boyutlu dosya transferi ve HD kalitede görüşme

Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda sürekli güncellenen BiP, masaüstünden kullanıma imkan sağlayan web sürümüyle evden ya da ofisten yüksek boyutlu dosya transferi yapabilme seçeneği sunuyor. Benzer uygulamalarda megabayt sınırı olan dosya transferi ve tarayıcı üzerinden sunulmayan HD kalitede görüntülü ve sesli görüşme özelliği de BiP Web’de kullanıcılara sunuluyor. Benzer uygulamalardan farklı olarak, BiP’in web sürümünde de 1000 kişiye kadar kalabalık gruplar kurmak mümkün. BiP’te öne çıkan HD fotoğraf gönderme özelliği, tarayıcı ve masaüstü uygulamasında da sınır tanımıyor. BiP Web’le giriş platformlarının tamamından HD kalitede fotoğraf gönderilebiliyor. Uygulama, masaüstü ve web sürümüyle kullanıcı kolaylığını ön planda tutuyor.

 

BiP Web’i kullanmak için

  • Bilgisayarınızda https://web.bip.comadresine gidin.
  • BiP uygulamasından Profil menüsündeki BiP Web seçeneğine tıklayın.
  • Web sayfasında karşınıza çıkan QR kodu, aktif olan kameradan okutun.
  • Sınırlanmadan mesajlaşmaya başlayın.

BiP’in güncel sürümüne App Store, Google Play veya Huawei AppGallery’den erişmek için http://mobiltr.co/BiP adresine tıklayabilirsiniz.