BiP’in kullanıcılarına özel yeni çekilişi başladı

Yerli iletişim ve yaşam platformu BiP, yeni çekilişinde iPhone 14 Pro Max hediye edecek. 28 Ocak 2023’e kadar devam edecek kampanya kapsamında, BiP’in Keşfet alanındaki servislerinden BiPClub’taki Çekilişe Katıl butonuna tıklayarak gerekli bilgileri giren ve uygulama üzerinden mesajlaşanlara çekiliş hakkı veriliyor.

Bugün 192 ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşan BiP’in fayda sağlayan kampanya ve çekilişleri devam ediyor. Sunduğu özelliklerle hayatı kolaylaştıran BiP, yeni çekilişinde kullanıcılarına iPhone 14 Pro Max hediye edecek.

Kampanya kapsamında BiP içerisinde yer alan servislerden BiPClub’taki Çekilişe Katıl butonuna tıklayarak isim, soy isim ve il bilgilerini giren yeni veya mevcut bireysel hat sahiplerine uygulama üzerinden mesaj attıkları her yeni kişi için bir çekiliş hakkı sunuluyor. 28 Ocak 2023’e kadar sürecek olan kampanya süresince katılım hakkı kazanabilmek için her ay Çekilişe Katıl butonunun bir kez tıklanması gerekiyor. 10 Şubat 2023’te yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler, 14 Şubat 2023 tarihli Takvim gazetesinde ilan edilecek.

 

Birçok fırsat var

BiP’in tüm iletişim çözümlerini ve kampanyalarını tek bir serviste toplayan BiPClub’ta birçok fırsat yer alıyor. BiPClub içerisinde çeşitli etkinliklerden popüler markalarda geçerli indirim kuponlarına kadar birçok kampanya kullanıcılara sunuluyor.

Kullanım oranı katlanarak artan BiP, bugüne kadar 97 milyondan fazla indirildi. BiP’in 2022 yılı toplam mesajlaşma sayısı 102 milyar, arama sayısı ise 124 milyon oldu.

 

İhtiyaçlar doğrultusunda sürekli güncelleniyor

Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda sürekli güncellenen BiP’teki ‘Durum’ özelliği sayesinde kullanıcılar, Durum menüsüne tıklayarak video veya fotoğraflarını durum olarak paylaşabiliyor. BiP’in ‘Grup Taşıma’ özelliği sayesinde, daha önceki mesajlaşma uygulamasında kalan gruplar ve sohbet geçmişleri kolayca BiP’e aktarılabiliyor. Ayrıca BiP’te 15 kişiye kadar HD kalitesinde sesli ve grup görüntülü görüşmenin yanı sıra HD fotoğraf paylaşım seçeneği de var. BiP’in kullanıcı verileri, Türkiye’deki yüksek güvenlikli yeni nesil veri merkezlerinde korunuyor.

 

Kullanıcılara kolaylık sağlıyor

BiP, masaüstünden kullanıma imkan sağlayan web sürümüyle evden ya da ofisten yüksek boyutlu dosya transferi yapabilme seçeneği sunuyor. Benzer uygulamalarda megabayt sınırı olan dosya transferi ve tarayıcı üzerinden sunulmayan HD kalitede görüntülü ve sesli görüşme özelliği de BiP Web’de kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Benzer uygulamalardan farklı olarak, BiP’in web sürümünde de 1000 kişiye kadar kalabalık gruplar kurmak mümkün.

BiP’in güncel sürümüne App Store, Google Play veya Huawei AppGallery’den erişmek için http://mobiltr.co/BiP adresine tıklayabilirsiniz.