BiP’in Audi Q2 kampanyasının talihlisi belli oldu

Türkiye’nin yerli iletişim ve yaşam platformu BiP’in düzenlediği Audi Q2 ödüllü çekiliş, yaklaşık 1 milyon katılımla gerçekleşti. Kampanyanın talihlisi Bayburt’tan 27 yaşındaki Ferdi Yıldız oldu. Araç, Turkcell’in İstanbul’daki Genel Müdürlük binasında düzenlenen törenle Ferdi Yıldız’a teslim edildi.

Türkiye’nin yerli iletişim ve yaşam platformu BİP’in düzenlediği Audi Q2 ödüllü çekilişinin kazananı açıklandı. BiP’in Keşfet kısmından, BiP Audi Q2 Kampanyası kanalını takip eden yaklaşık 100 bin kullanıcının katıldığı çekilişin talihlisi, Bayburt’ta yaşayan Ferdi Yıldız oldu.

 

BiP’liler kazanmaya devam edecek

Audi Q2, Turkcell’in İstanbul’daki Genel Müdürlük binasında düzenlenen törenle BiP Genel Müdürü Gökhan Yüksektepe tarafından talihliye teslim edildi. Yüksektepe, “Yerli iletişim ve yaşam platformumuz BiP, dünyanın her yerinde ve herkes tarafından kullanılıyor. Uygulamamızla ve sürekli değişen fırsatlarla kullanıcımıza birçok kolaylık ve avantaj sunuyoruz. BiP İletişim paketi de bunlardan birisi. BiP’in pazaryeri olan Keşfet kısmından son olarak Audi Q2 çekilişimize yaklaşık 1 milyon katılım gerçekleşti. Kazanan arkadaşımızı kutluyor, aracı sağlıklı günlerde kullanmasını temenni ediyoruz. Gelen talepler üzerine Audi kampanyamız devam edecek. Ayrıca BiP’te kullanıcılarımızı memnun edecek yeni ödüllü kampanyalar gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Talihli 27 yaşındaki Ferdi Yıldız ise çekilişi kazandığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Yıldız, heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Sevdiklerimle BiP üzerinden haberleşmenin bana şans getireceği aklıma gelmezdi. BiP yetkililerine bu güzel hediye için çok teşekkür ediyorum.”

 

Hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor

192 ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşan BiP, sunduğu özelliklerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. BiP’teki ‘Durum’ özelliği sayesinde kullanıcılar, Durum menüsüne tıklayarak video veya fotoğraflarını durum olarak paylaşabiliyor. Operatör fark etmeksizin herkesin kullanabildiği BiP’in ‘Grup Taşıma’ özelliği sayesinde, daha önceki mesajlaşma uygulamasında kalan gruplar ve sohbet geçmişleri kolayca BiP’e aktarılabiliyor. Ayrıca BiP’te 15 kişiye kadar HD kalitesinde sesli ve grup görüntülü görüşmenin yanı sıra HD fotoğraf paylaşım seçeneği de var. BiP’in kullanıcı verileri, Türkiye’deki yüksek güvenlikli veri merkezlerinde korunuyor.

BiP İletişim paketinin içinde BiP’te geçerli 1 GB ve 500 DK bulunuyor. Kullanıcı 9,90 TL karşılığında hem BiP’te geçerli 1 GB ve 500 dakika hem de her hafta 1 çekiliş hakkının sahibi oluyor.