Bayramda depremzede esnafa destek kampanyası: ‘Gönül Bağı Pasajı’

Turkcell’in afet sonrası deprem felaketinden etkilenen illerimizin yaralarını sarmayı ve bölgesel kalkınmayı amaçlayan Gönül Bağı Projeleri kapsamında pazaryeri platformu Pasaj’la hiçbir ticari amaç gütmeden depremzede esnafa destek veriliyor. Projeyle depremden zarar gören şehirlerimizdeki satıcılar adına kurulan dijital çarşıda yerel ürünlerin satışına başlandı. Bayram haftasında başlayan ve yıl sonuna kadar sürecek destekle 200’den fazla yöresel ürünün sayısı da her geçen gün artacak. ‘Gönül Bağı Pasaj’ı destek kampanyasına Turkcell uygulaması ve https://www.turkcell.com.tr/kampanya/gonul-bagi-pasaji/ linkinden ulaşılabilir.

Türkiye’nin Turkcell’i, ülkemizin 11 ilini etkileyen büyük deprem felaketinden sonra yaraları sarmak ve yeniden kalkınmaya destek olmak amacıyla başlattığı Gönül Bağı Projeleri’ni sırasıyla hayata geçiriyor. Bu kapsamda Turkcell, online pazaryeri platformu Pasaj, ‘Gönül Bağı Pasajı’yla bölgeden dünyaya köprü kuruyor. Proje kapsamında depremden zarar gören şehirlerimizdeki satıcılar adına kurulan dijital çarşıda depremzede esnafın yerel ürünlerinin satışına başlandı. Kampanyayla birlikte gıdadan bitki ve dekorasyona, takıdan aksesuara kadar pek çok yerel ürün müşterilerini bekliyor. Bayram haftasında başlayan ve 31 Aralık’a kadar sürecek destekle şu an 200’den fazla yöresel ürün dijital çarşılarda yer bulurken, sayı ve kategorisi de her geçen gün artıyor. Pasaj’daki ürün çeşitliliği de böylece genişliyor.

 

Yalnızca depremzede satıcıları kapsıyor

Sadece deprem bölgesindeki satıcıları kapsayan ’Gönül Bağı Pasajı’nda, platformdaki ürünlerin fiyatları ve stokları esnaf ve firmalar tarafından belirleniyor. 31 Aralık’a kadar devam edecek destek kampanyasından operatör fark etmeksizin tüm müşteriler faydalanabiliyor. Pasaj müşterileri, ‘Gönül Bağı Pasaj’ı kampanyasında da yaptıkları alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanıyor. Destek kampanyasına Turkcell uygulamasından ve https://www.turkcell.com.tr/kampanya/gonul-bagi-pasaji/ linkinden ulaşılabilir.