Anneler Günü’nde aradığın en özel hediye Pasaj’da

Türkiye’nin sadece elektronik ürün satışı yapan ilk pazar yeri platformu Pasaj’da Anneler Günü’ne özel fırsatlar başladı. Akıllı cihazlardan küçük ev aletlerine, kişisel bakım ürünlerinden bilgisayarlara kadar 6 farklı kategori ve 200’ü aşkın üründe Pasaj müşterilerine özel ücretsiz kargo, peşin fiyatta indirim ve tarifeye ek ödeme seçenekleri sunuluyor.

Türkiye’nin yeni nesil pazar yeri platformu Pasaj, her özel günde olduğu gibi Anneler Günü’nü de cazip fırsatlarla karşılıyor. Türkiye’nin alanında en büyük elektronik tedarikçileri tarafından sunulan binlerce ürüne, Turkcell güvencesiyle kolayca ulaşılabilen platformda, küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, elektrikli mutfak aletlerinden hobi ürünlerine kadar 6 farklı kategori ve 200’ü aşkın üründe herkesin bütçesine uygun teklifler bulunuyor.

 

Kampanya 9 Mayıs’a kadar geçerli

9 Mayıs’a kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyen Pasaj müşterileri, ücretsiz kargo fırsatının yanı sıra peşin fiyatta indirimler ve tarifeye ek ödeme avantajlarına da sahip oluyor. Kampanya kapsamında ayrıca müşterilerin bulundukları illere göre aynı gün ya da 24 saat içerisinde teslimat opsiyonu da mevcut.

Operatörden bağımsız herkesin rahatlıkla kullanabildiği Pasaj’da satın alınan ürünlerin tamamı yüzde 100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor. Pasaj müşterileri, Anneler Günü ve diğer kampanyalara www.turkcell.com.tr/pasaj internet sitesi üzerinden ya da Dijital Operatör uygulamasından ulaşabiliyor.