A Milli Takım’ın çeyrek final heyecanı TV+’la dev ekranda

Türkiye’nin süper içerik platformu TV+, Turkcell’in ana sponsorluğunu üstlendiği A Milli Futbol Takımı’nın çeyrek final heyecanını, 6 Temmuz Cumartesi (yarın) saat 22:00’de Zorlu PSM Vestel Amfi’deki dev ekranda yapacağı gösterimle doruğa çıkaracak. Gösterim sırasında konuklar, fizy ile DJ performansı, lifebox ile fotoğraf çekim alanı, sürpriz hediyeler ve birbirinden özel etkinliklerle, milli heyecanı ve futbol coşkusunu doyasıya yaşayacak.

Turkcell’in ana sponsorluğunu üstlendiği A Milli Futbol Takımı’nın, Avrupa Futbol Şampiyonası’nda 6 Temmuz Cumartesi günü (yarın) saat 22:00’de Hollanda ile oynayacağı çeyrek final maçı, Zorlu PSM Vestel Amfi’de, Türkiye’nin süper içerik platformu TV+ ile dev ekranda canlı yayınlanacak.

Bu büyük futbol şölenini konuklar, etkileyici bir ambiyansta izleyecek. Tüm Türkiye’nin tek yürek olacağı bu heyecan dolu anları birlikte yaşayıp Ay-yıldızlılara destek verirken, Turkcell ayrıcalıkları ile çok eğlenceli bir etkinliğin keyfini çıkaracak.

 

Çeyrek final coşkusuna özel DJ performansı, binlerce hediye ve çok daha fazlası

Bu özel etkinlikte fizy DJ setup ile Milli Takım’a özel “11 Delikanlı” şarkısının da dahil olduğu maça özel bir playlist, yayın öncesi, devre arası ve maç sonrası futbol coşkusuna eşlik edecek. Şanslı konuklar TV+ Premium, fizy, lifeox, gaming, paket kodlarının kazananı olacak. lifebox ile fotoğraf çekim alanı kurulacak ve lifebox logolu fotoğrafçılar tarafından hatıra fotoğrafı çekimi yapılacak. Böylelikle çeyrek final coşkusu ölümsüzleşecek.

Çeyrek finale özel Milli Takım forması hediyesine ek olarak, alandaki konuklara milli takım şapkaları ve 11 delikanlı tişörtleri verilecek. Gecede yaşanacak heyecan ve sevinç, konfetiler, bayraklar ve bando ekibi ile zirveye çıkacak.